پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ , Tuesday 28 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15751
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  اظهارنظر عجیب زیدان پس از باخت به خیرونا

  رئال مادرید در شبی باورنکردنی با نتیجه ۲-۱ در زمین خیرونا باخت و فاصله اش با بارسا به ۸ امتیاز افزایش یافت.

  به گزارش  رامسرنوین به نقل از بلاغ، رئال در نیمه اول با گل ایسکو پیش افتاد ولی نیمه دوم طی ۴ دقیقه ۲ گل دریافت کرد و در ادامه موفق به جبران نشد.

  زیدان در پایان بازی گفت:« مشکل ما زدن گل دوم بود. نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم ولی در نیمه دوم دچار افت شدیم. گل اول آنها روی یک پرتاب اوت پایه ریزی شد که در آن لحظه تمرکر خوبی نداشتیم. این شکست غیر قابل پیش بینی بود ولی می توانیم آن را جبران کنیم.»

  بازی بد و نتیجه بد:« فکر نمی کنم بازی بدی انجام دادیم.  سه امتیاز را کسب نکردیم ولی هیچ بازیکنی کم نگذاشت و همه تلاش خودشان را کردند. بیشتر به همین دلیل ناراحتم چون مشکل تیم عدم تمرکز نبود و دیدم که همه برای پیروزی تلاش خودشان را کردند.

  در هر صورت این نتیجه ای است که به دست آمده. امشب سه امتیاز را از دست دادیم و حالا فاصله با بارسلونا به ۸ رسیده است ولی معتقدم چیز خاصی نیست و هیچ چیز عوض نشده است. روزهای خوب ما هم می رسند و تیم های بالای ما امتیاز از دست خواهند داد.»

  صحبت با بازیکنان:« الان زمان استراحت بدنی و ذهنی است؛ چون چهارشنبه با تاتنهام بازی دشواری داریم. به خاطر آنها ناراحتم. اگر باختیم، حتما دلیلی داشته ولی هیچکس امشب کم نگذاشت.»

  تفاوت انگیزه ها در لالیگا و لیگ قهرمانان:« تفاوتی ندارد. لالیگا برای ما بی ارزش نیست. این حس را ندارم که لالیگا را دست کم گرفته ایم. درست است که امشب باختیم و کسی پس از ۴ برد متوالی انتظارش را نداشت ولی تیم انگیزه خود را در لیگ از دست نداده است.»

  ۸ امتیاز فاصله با بارسا:« چیزی که من را نگران و ناراحت کرده، شکست امشب است. باید گل دوم را می زدیم و کار را تمام می کردیم. وقتی یک نیمه با یک گل پیش می افتید، باید به این فکر کنید که در نیمه دوم تیم رقیب شجاعانه تر بازی خواهد کرد. باید در نیمه اول گل دوم را می زدیم. نسبت به تمرکز و انگیزه بازیکنانم نگرانی ندارم. به کار و تلاش ادامه خواهیم داد. نگران هیچ چیز نیستم.»

  جبران در لیگ قهرمانان:« تیم به خاطر این شکست ناراحت است ولی پس از استراحتی کوتاه، باتری های مان را برای بازی با تاتنهام شارژ خواهیم کرد. بیل به بازی می رسد؟ مشخص نیست.»