پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ , Sunday 26 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15297
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  شکایت از خدمات سفر در ایام اربعین با این شماره

  سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات با شماره ۰۹۶۲۹ به‌صورت شبانه روز در خدمت مسافران و هموطنان برای خدمات سفر ویژه اربعین حسینی است.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، با توجه به آغاز سفرهای زیارتی هموطنان عزیر به مناسبت اربعین حسینی، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طی اطلاعیه­‌ای ضمن تاکید بر ضرورت آمادگی، انسجام و برنامه ­ریزی ستاد اجرایی خدمات سفر استانها برای ارائه خدمات و تسهیلات مناسب و نیز استقبال، پذیرایی و اسکان مسافران ، توصیه­‌های را بشرح ذیل به هموطنان اعلام می‌شود:

  از عموم مسافران و زائران حسینی درخواست می‌شود، در طول ایام سفر به نکات و اطلاعیه‌هائی که سازمان‌های مسئول و خدمات ­رسان به‌ویژه سازمان حج و زیارت اعلام می‌شود، به رعایت قوانین و مقررات توجه جدی داشته باشند و قبل از آغاز سفر نسبت به کسب اطلاعات لازم از طول مسیر، وضعیت مرزها و غیره اقدام کنند.

  به دستگاههای عضو ستاد، به‌خصوص هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عوامل نیروی انتظامی تاکید می‌شود، به‌قید فوریت ضمن حضور فعال در مرزها و مسیرهای که مسافران و هموطنان استفاده می‌کنند نسبت به ارائه تسهیلات اقامتی و اسکان موقت مسافران پیش­‌بینی و اقدام لازم را به‌عمل آورند.

  به تمامی تأسیسات گردشگری، رستورانها و مراکز پذیرایی بین راهی توصیه اکید می‌شود تا ضمن رعایت امنیت روانی مسافران در طول مسیر مراجعت در جهت رعایت نرخ، بهداشت و همچنین همکاری و همراهی با مسافران و زائران در طول مسیر اهتمام بیشتری داشته باشند.

  ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تاکید بر استمرار فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استانها در تمامی بخش‌های حمل و نقل و ترافیک، امنیت و انتظامی، امداد و نجات، مدیریت بحران، بهداشت و درمان، اسکان و پذیرایی و …، ایجاد و برقراری هماهنگی کامل میان تمام واحدهای مسئول برای خدمات‌­رسانی شایسته به مسافران و زائرین اربعین ضروری می‌داند.

  در پایان شایان ذکر است سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات با شماره ۰۹۶۲۹ به‌صورت شبانه روز در خدمت مسافران و هموطنان است.

  برچسب ها :