پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ , Wednesday 6 December 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14630
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  پیشنهاد چالشی و جنجالی مرد آرام و گزینه مطرح پست شهرداری کتالم و سادات شهر

  آماده نشست مشترک با حضور اصحاب رسانه و کاندیدای پست شهرداری کتالم و سادات شهر هستم

  احمد مین باشی گفت: آماده ام تا نشستی مشترک با حضور اصحاب رسانه، کاندیدای پست شهرداری کتالم و سادات شهر و یک نماینده از شورای شهر برگزار شود تا برنامه های خود را شفاف بیان کنیم.

  به گزارش رامسرنوین، دکتر احمد مین باشی کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری و دانشجوی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی روستایی در گفتگویی کوتاه ضمن قدردانی از زحمات اصحاب رسانه عنوان کرد: به عنوان یک شهروند از اصحاب رسانه، لابی های محلی دعوت می کنم که اجازه دهند اعضا محترم شورا در آرامش کامل و فراغ از هرگونه تنش و با اختیار کامل با برنامه ریزی و تامل بیشتر در زمان بندی مقتضی برای انتخاب یک شهردار اصلح تصمیم گیری کنند.

  وی افزود: چقدر خوب می شد اگر سلسله نشست های کارشناسانه و تخصصی با حضور اصحاب رسانه, کاندیداهای پست شهرداری و نمایندگان محترم شورا در جهت ارایه برنامه ها و پاسخ به سوالات خبرنگاران و افکار عمومی برگزار می شد تا حداقل ضمن شفاف سازی برنامه های اجرایی و چشم انداز چهار سال آتی، بخش اعظمی از فشارها و تنش هایی که بردوش نمایندگان محترم و معتمد مردم در شورای شهر وجود دارد کاسته می شد.

  وی تصریح کرد: بی شک نمایندگان برگزیده و منتخب شهر می بایست پاسخگوی شعارها و وعده های انتخاباتی خود در برابر مردم هوشیار و صبور خود باشند و هر گونه تصمیم و فعالیت آنها از نظر مردم دور نبوده و در طول چهارسال آتی قطعاً تاثیرگذار خواهد بود.

  دکتر مین باشی در ادامه بیان کرد: برنامه ریزی مدرن، بروز وکارآمد با بهره گیری از نرم افزارهای دقیقی که از سوی اعضای محترم شورا که شاید کمتر در انتخاب افراد برای مسئولیت های مختلف دیده می شود نیازمند همراهی مردم و رسانه ها و ارائه فرصت بیشتر جهت بررسی و همفکری است.

  وی تاکید کرد: به نظرم زمان آن فرا رسیده که برای یک خیزش و ایجاد تحول مردم محور در اداره یک نهاد تماماً اجرایی همانند شهرداری به سمت نگرشی بزرگ و بدور از دیدگاه های سیاسی و کانون های قدرت و سرمایه و انتخابهای شخصی باشیم.

  گفتنی است در چند روز اخیر شورای شهر کتالم و سادات شهر بر سر سه گزینه اصلی پست شهرداری آقایان مجتبی رضوانی، احمد مین باشی و محمد پوررضا مد نظر شورای شهر کتالم و سادات شهر است.