پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 21 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14621
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرمانده انتظامی رامسر گفت:

  امنیت در سایه مشارکت جمعی مردم برقرار می شود/ همکاری برخی ادارات با نیروی انتظامی بسیار ضعیف است

  فرمانده نیروی انتظامی رامسر گفت: همکاری برخی ادارات با نیروی انتظامی بسیار ضعیف است که نیازمند مشارکت آنان در جهت برقرای امنیت جامعه هستیم.

  به گزارش رامسر نوین، سرهنگ محمد صادق شاه نظری در جلسه شورای اداری رامسر با تسلیت پاسدار شهید حججی گفت: ما باید قدردان کسانی باشیم که جان خود را در راه اسلام می دهند.

  وی افزود: امنیت زمانی برقرار میشود که به مشارکت جمعی دست پیدا کنیم

  فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به اینکه شهر توریستی رامسر در زمان اوج تعطیلات جمعیتش به ۳۰۰ هزار نفر میرسد گفت: بازدید از ادارات جهت بالا بردن امنیت آنها پیگیری مسائل امنیتی اجتماعی صنفی باعث بالا بردن امنیت می شود.

  وی اتصریح کرد: نیروی انتظامی مواجه با مجرمین است که سلب امنیت میکنند و با قانون شکنان مبارزه میشود تا امنیت پایدار برقرار شود.

  وی اظهار کرد: نیروی انتظامی در تمامی نقاط شهر مستقر و کشیک ویژه دارد تا امنیت در شهر برقرار شود.

  سرهنگ شاه نظری اظهار کرد: همکاری برخی ادارات با نیروی انتظامی بسیار ضعیف است که نیازمند مشارکت آنان هستیم.

  وی افزود: فرهنگ ترافیک در شهر رعایت نمی شود و برخی ماشین های ادارات در مکان های نامناسب پارک دوبل می کنند که رعایت قانون برای همه آحاد جامعه ضروری است.

  وی تصریح کرد: پیشگیری از جرائم بسیار مهم بوده و نیروی انتظامی با اقتدار با هنجار شکنان مبارزه می کند و در این راه نیازمند مشارکت همه آحاد جامعه جهت برقراری نظم و امنیت هستیم.

  شاه نظری در پایان گفت: نصب دوربین مدار بسته در ادارات و روستاها جهت بالا بردن امنیت پایدار ضروری بوده و باعث حفاظت فیزیکی می شود.