پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Saturday 20 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14470
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  شرط عجیب فرماندار رامسر برای تشویق روئسای اداراتش

  فرماندار رامسر تشویق روئسای ادارات شهرستان رامسر را منوط به شرطی دانسته است که باید آن را به انجام برسانند.

  به گزارش رامسرنوین، معمولاً مدیران هر مجموعه و نهادی برای تقویت انگیزه کار و خدمت شروطی و شاخصه هایی را برای تشویق کارکنان خود تعریف می کنند و بر اساس ارزیابی همان شاخصه ها کارکنان خود را مورد تشویق قرار می دهند.

  نهاد فرمانداری در هر شهرستانی با توجه به نظارت و مدیریت ادارات دولتی سیاست های خاصی را برای تقویت انگیزه و تشویق مدیران و کارکنان ادارات دارد.

  از این رو در روزهای گذشته محمد آزاد فرماندار رامسر نسبت به ضعف حضور مدیران کل ادارات مازندران در شهرستان رامسر گلایه کرده بود.

  بر همین اساس وی در جلسه کارگروه اشتغال در شهرستان رامسر گفت: روسای ادارات و نهادهای شهرستان رامسری که بتوانند باعث بیشترین حضور مدیران کل خود در شهرستان رامسر شوند مورد تشویق می گیرند.

  حال باید دید آیا این شرط موجب تلاش روئسای ادارت برای حضور مدیران کل پس از مدت ها در رامسر می شود؟!

   

  انتشار یافته: ۱
  1. سلام ضمن تشکر از فرماندار آزاد که این شیوه نشانه ای از درایت و پشتکاری شما می دانم .عالی است اگر این چنین اتفاق میمون افتد !!
   اما باید گفت :
   ۱ – باید هم مدیران استانی پا در قلمرو شما نخواهند گذاشت ، چون شما منطقه را اختصاصی و آزاد اعلام کرده اید .
   ۲ _ وقتی که کسی دو هندوانه را در یک بغل نگهدارد خواهید دید ضعف و سو مدیریت از ناحیه عالیجنابان استانی شاید باشد !! گر چه رامسر شده جزیره ای بودن قلمرو رامسر باعث شده این دیدگاه فاحش را بصورت وضوع شاهد آن باشیم .
   یعنی قبلا این موضوع را مردم میدیدند ، شما حواستان نبود !!
   ۳ _ بنظر میرسد داشتن امتیاز مهمی که سالها شهرستان رامسر داشته شما بعنوان فرماندار این امر مهم را در انحصار خود کرده اید ، نمی گذارید صندلی معاونت را حداقل با معرفی یک نفر کار استغال زایی شخصی را به کار گمارد .