پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 21 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14227
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرزد شهید مدافع حرم رامسر به سفر کرباسچی به مازندران واکنش نشان داد:

  آقای کرباسچی؛ پدرانمان رفتند تا بلکه وجدانی بیدار شود اما گویا که منافع مادی و حب حیات شما را به زنجیر کشیده اند

  به گزارش رامسرنوین، فرزند شهید مدافع حرم شهرستان رامسر به سفر غلامحسین کرباسچی به استان مازندران واکنش نشان داد. غلامحسین کرباسچی که چندی پیش در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در اصفهان به طور تلویحی به شهدای مدافع حرم توهین کرده بود، امروز یکشنبه وارد استان مازندران به منظور کارهای تبلیغاتی و انتخاباتی می شود. در […]

  به گزارش رامسرنوین، فرزند شهید مدافع حرم شهرستان رامسر به سفر غلامحسین کرباسچی به استان مازندران واکنش نشان داد.

  غلامحسین کرباسچی که چندی پیش در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در اصفهان به طور تلویحی به شهدای مدافع حرم توهین کرده بود، امروز یکشنبه وارد استان مازندران به منظور کارهای تبلیغاتی و انتخاباتی می شود.

  در روزهای اخیر که خبر سفر کرباسچی به استان مازندران پیچیده است خانواده شهدای مدافع حرم استان مازندران به اعتراض توهین وی به شهدای مدافع حرم واکنش نشان دادند و درخواست لغو این سفر و سخنرانی را داشتند.

  خانواده شهید مدافع حرم شهرستان رامسر نیز همراه با دیگر خانواده شهدای مدافع حرم در استان به این سفر واکنش نشان دادند.

  فرزند شهید جاویدالاثر مدافع حرم مصطفی تاش موسی نیز بدین منظور در کانال تلگرامی این شهید دل نوشته ای را به نگارش در آورد.

  متن دل نوشته وی بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام جناب کرباسچی

  آن روزی که بخاطر حیف و میل کردن بیت المال در زندان بودید از ترحم و حکم حکومتی ولی امر مسلمین برخوردار شدید و از بند خلاص شدید ولی فقیه خواست تا شما سر عقل بیایید و راحتان را پیدا کنید و درک کنید که تحت لوای چه حکومتی هستید ولی بنا به فرموده ابا عبدالله الحسین علیه السلام که در روز عاشورا خطاب به یزیدیان فرمودند: شما حرف حق رانمی شنوید چون گوشت و خون شما آمیخته به حرام است.

  بله آقای کرباسچی… وقتی لقمه های گرانقیمت شما از جیب فقرا تامین می شود انتظار می رفت که روزی با یزیدیان زمان هم آهنگ بشوید و پشت به خط سرخ حسین بن علی کنید.

  بله…انتظار می رفت که روزی با ولی زمان مقابله کنید و نمک نشناس بشوید، چون این طبیعت دنیاست که وقتی فقط برای نفستان تلاش می کنید روح شما از حقیقت عالم هستی تهی میشود و هم گام با ابلیس و شیاطین روزگار سخن می گوید.

  شهدای مدافع حرم رفتند تا کسی در اینجا مزاحم خواب شما نشود، شهدای مدافح حرم رفتند تا خانواده شما در امنیت باشند.

  از قول من فرزند شهید مدافع حرم به  شما که: پدران این سرزمین و مدافعان حرم خون خود را بر زمین زدند تا مگر وجدانی بیدار شود، ولی گویا که منافع مادی و حب حیات شما را به زنجیر کشیده اند.

  اینها فهمش برای شما سخت است چون شما و امثال شما هرگز نخواهید توانست درکی از شهادت و عالم بعد مرگ داشته باشید.

  و اما اینکه شما که حق محرومان را می خورید و جیره خار آمریکا و انگلیس هستید، جای تاسف است.

  ما فرزندان شهدا تا آخرین نفس راه پدرانمان و ولی امر مسلمین آقایمان سید علی را ادامه می دهیم و شما منافقینی  که در بین مردم هیچ جایگاهی ندارید جزء هلاک شدگانید.

  والسلام

  (فرزند تنها شهید مدافع حرم شهرستان رامسر: پاسدار جاوید الاثر شهید مصطفی تاش موسی/ لبیک یا خامنه ای)