پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , Saturday 13 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14070
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  آغاز پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در دفاتر پیشخوان در البرز و کرج

  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری کرج، از آغاز مرحله پیش ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز، سه شنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۵ خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه کرج، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری کرج، از آغاز مرحله پیش ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز، سه شنبه ۲۴ اسفند ماه ۹۵ خبر داد و گفت: روز گذشته در بخشنامه ای که از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شد، شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دفاتر پیشخوان دولت، در بخشنامه ستاد انتخابات کشور تشریح شد.
  حسن عوض وردی افزود :در این بخشنامه آمده است که به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و در اجرای مصوبه ستاد انتخابات کشور اعلام می دارد کلیه داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از روز سه شنبه مورخ ۲۴/۱۲/۹۵ می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و نسبت به پیش ثبت نام اقدام به عمل آورند.
  وی ادامه داد: این افراد با در دست داشتن رسید پیش ثبت نام و شماره پیگیری و اصل مدارک زیر از تاریخ ۳۰/۱۲/۹۵ لغایت ۰۶/۰۱/۹۶ برای تکمیل ثبت نام به فرمانداری ها از جمله درکرج مراجعه کنند.
  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری کرج تأکید کرد: بنا بر این بخشنامه ،انجام پیش ثبت نام اختیاری بوده و به منظور تسهیل در ثبت نام پیش بینی شده است و در صورتی که داوطلب تمایلی به پیش ثبت نام نداشته باشد در زمان مقرر می تواند برای ثبت نام مستقیماً به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.
  عوض وردی خاطر نشان کرد: بنا بر مفاد این بخشنامه، مدارک لازم برای پیش ثبت نام داوطلبان در دفاتر پیشخوان از این قرار است:
  ۱-ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی
  ۲-یک قطعه عکس ۴*۳ جدید
  ۳-ارائه اصل مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شوراهای شهرهای تا ۲۰ هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای شهرهای بالای ۲۰هزار نفر جمعیت
  ۴-دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برا ی داوطلبان روستاهای تا ۲۰۰ خانوار جمعیت و ارائه مدرک تحصیلی دیپلم برای داوطلبان روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار جمعیت
  ۵-ارائه اصل کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرک معتبر دال بر روشن بودن وضعیت نظام وظیفه برای آقایان
  ۶-ارائه اصل گواهی قبول استعفا برای دارندگان مشاغل موضوع ماده ۲۸ قانون انتخابات شوراها
  ۷-ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه
  ۸-ایثارگران (آزاده – جانباز – فرزند شهید ) در صورت تمایل می توانند مدارک مربوطه را ارائه نمایند

  برچسب ها :