پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 14 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13877
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  در ستاد اجرایی خدمات سفر رامسر مطرح شد:

  رامسرمقصد نهایی مسافران برای شمال کشور است/ آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر رامسر برای میزبانی نوروز

  فرماندار رامسر گفت: رامسر به دلیل جاذبه های کم نظیرطبیعی و اقلیمی، نزدیکی به پایتخت و وجود فرودگاه همواره مقصد نهایی مسافران وگردشگرانی است که به شمال مسافرت می کنند.

  به گزارش رامسرنوین، محمد آزاد در نشست مسولان کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رامسر افزود: شرایط ایده آل آب و هوایی، جاذبه های کم نظیر طبیعی و مناطق ییلاقی خوش آب و هوا موجب می گردد تا سالانه میزبان میلیونها گردشگر داخلی و خارجی باشد.

  وی بیان داشت: قطعا در نوروز شاهد افزایش سفر از اقصی نقاط کشور بویژه استان های جنوبی به شمال کشور و رامسر خواهیم بود و باید ستاد اجرایی خدمات سفر تمام برنامه ریزی ها راجهت میزبانی مسافران داشته باشد.

  وی بیان داشت: شهرداری های ویژه دهیاری هادرروستاهاازهم اکنون بابسترسازی مناسب شرایط میزبانی مسافران را فراهم آورند.

  وی تاکید نمود: کمیته های مختلف و دستگاههای عضوستادخدمات سفردرآماده باش کامل هستند و باید بویژه درحوزه خدمات عمومی، بهداشتی، درمانی و راهور پیش بینی های لازم رابعمل آورند.

  شهردار رامسر و مسول کمیته رفاهی شهری نیز گفت: همه امکانات و نیروی انسانی شهرداری برای میزبانی شایسته مسافران نوروزی بسیج شده اند.

  نصرت الله کوزه گر افزود: رامسر شهر نمونه گردشگری است که در نوروز جمعیت شناور آن به چند برابر جمعیت ثابت می رسد و در واقع رامسر با امکانات شهری خدمات ملی ارایه می دهد و باید مورد توجه قرار بگیرد.

  روابط عمومی فرمانداری رامسر/

  انتشار یافته: ۱
  1. رامسر شهر گرانی است.سفرهای نوروزی به رامسر چقدر خرج بر می دارد.