پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ , Tuesday 20 October 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13003
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده
 •   

  بیانیه هیات رزمندگان اسلام رامسر به مناسبت حماسه ۹ دی

  هیأت رزمندگان اسلام رامسر بمناسبت فرا رسیدن نهم دی روز میثاق با ولایت بیانیه‎ای را صادر کرد.

  به گزارش نیمه پُر رامسر، هیأت رزمندگان اسلام شهرستان رامسر بمناسبت فراررسیدن نهم دی روز میثاق با ولایت و حرکت انقلابی مردم بیانیه‎ای را به شرح ذیل صادر کرد:

  بسم اللہ القاصم الجبارین

  امام خمینی(ره):

  تاریخ اسلام پر است از خیانت های بزرگانش به اسلام…

  از خدا می خواهم که به پدر پیر مردم عزیز ایران، صبر و تحمل عطا فرماید و او را بخشیده و از این دنیا ببرد تا طعم تلخ دوستان را بیش از این نچشد.

  فرارسیدن “نهم دی” روز خروش غیرت دینی و انقلابی، و تجلی ولایت مداری ملت با بصیرت ایران اسلامی را گرامی می داریم.

  نهم دی روز خاموش کردن فتنه ی بزرگی بود که دشمنان پنهان و آشکار انقلاب اسلامی برای از بین بردن آن تمام تلاش خود را به کار گرفتند.

  نهم دی روز حضور ملت بصیری بود که در برابر زیاده خواهی های غرب و غرب گرایان داخلی ایستادگی نمود و با نگاهی عمیق به فرمایشات بصیرت بخش رهبر آگاه انقلاب اسلامی، یوم الله دیگری را خلق نمودند.

  نهم دی روز حضور جریان و جریانات خاص برای فرونشاندن فتنه و فتنه گران نبود؛ بلکه همچون دفاع مقدس، آحاد مردم با یک هدف “حفظ انقلاب و ارزش های آن” و یک نگاه در مقابل فتنه و فتنه گران داخلی و خارجی خروشیدند و آن روز همه در خط ولایت برای یاری دین خدا حاضر شدند.

  نهم دی روز فریاد ملت بزرگ ایران اسلامی به خواص بی بصیرت و ساکتان فتنه بود که امروز: روز فریاد ملت است نه سکوت!!!  و آنان با سکوت خود خیانت دیگری را بر انقلاب اسلامی نمودند.

  نهم دی روز حضور و خروش میلیونی مردم با بصیرت ایران اسلامی و برائت از فتنه گران در هر جایگاه و مقام و منصب و لباسی بود که با این خروش، چهره انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

  نهم دی روز همبستگی ملت و بیعت و میثاق مجدد با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) است و این روز بزرگ را که یوم الله دیگری در انقلاب اسلامی ما است را گرامی داشته و اعلام می داریم که همچنان برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی آماده جانفشانی می باشیم.

  هیات رزمندگان اسلام شهرستان رامسر