پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , Friday 19 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15747
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  معاون استاندار مازندران خبر داد

  اختصاص بیش از ۳۰ درصد پست‌های سازمانی به بانوان در مازندران

  معاون سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با اشاره به حضور ۱۹ منتخب از بانوان فرهیخته و تحصیل‌کرده در شورای شهرهای این استان، از اختصاص بیش از ۳۰ درصد پست‌های سازمانی به بانوان در مازندران در دوره ۴ ساله پیش رو خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، جعفر قمی در جلسه شورای اداری شهرستان نکا با اشاره به توسعه و مشارکت سیاسی برای جوانان و زنان به عنوان نکته مد نظر دولت، اظهار کرد: نکاهی که دولت دارد همان نگاهی که اسلام به زن دارد بوده و آن این که زن رکن اصلی جامعه است.

  وی افزایش ۳۰ درصدی مشارکت بانوان در عرصه‌های اجتماعی را نشان بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانون دانست و افزود: استان مازندران ۱۹ منتخب از بانوان فرهیخته و تحصیل‌کرده در شورای شهر خود دارد.

  معاون سیاسی و انتخابات استاندار مازندران با بیان مشارکت حدود ۳۰۰ نفر از بانوان در شورای روستاها در این استان، خاطرنشان کرد: در این دوره ۴ ساله بیش از ۳۰ درصد از پست‌های سازمانی براساس شایستگی به جوانان و بانوان اختصاص پیدا می‌کند.

  این مسئول در ادامه به اهم وظایف دولت تدبیر و امید پرداخت و اضافه کرد: دولت تدبیر و امید بر اساس قانون مأموریت خود را انجام داده و اهم وظایف دولت در راستای منافع ملی، پیروی از فرمایشات و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب است.

  وی کشور ایران را در مسیر توسعه و دارای سطح بالای تحصیلات دانشگاهی برشمرد و گفت: باید دقت شود عوامل رشد و توسعه که از آن دم می‌زنیم در راستای منافع جمهوری اسلامی ایران و همان ایجاد نظم و انضباطی است که باید در گفتار و رفتار همه امور دیده شود.

  قمی در رابطه با انسجام داخلی و باتوجه به رفتاری که شهید فهمیده داشت، تصریح کرد: چنین رفتاری در دنیا بی‌نظیر است، اگر در جامعه امنی هستیم که در چهارسوی جغرافیای ما ناامن است همه برگرفته از تربیتی است که در راستای قانون اساسی، انقلاب اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه است.

  وی با بیان اینکه با تبعیت از ولایت فقیه می‌توان جایگاه اصلی خود را حفظ کرد و این نمی‌تواند شعار باشد، جایگاه سپاه را میان ملت ایران با احتران توصیف و بیان کرد: سپاه مولود انقلاب بوده و این استراتژی اشتباه آن‌ها است که فکر می‌کنند سپاه مانند خودشان یک نیروی اشغالی است که می‌خواهد جای آن‌ها را بگیرد.

  معاون استاندار مازندران در پایان با اشاره به اینکه اگر قدر امنیت و ولایت را ندانیم به مسیری دچار می‌شویم که بعضی کشورها دچار شدند، متذکر شد: سپاه برای حفظ کیان این مردم پیچیده‌ترین عملیات‌ها را انجام داده و آمریکا که ادعای هژمونی منطقه را دارد اگر جرات آمدن به مرزها را ندارد از اقتدار نیرویهای نظامی و انتظامی ما است.