پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ , Sunday 28 February 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8317
 • تعداد نظرات : ۳ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آبان, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  با درج پستی در شبکه های اجتماعی:

  رئیس شورای بخش مرکزی به جذب ۷ نیروی غیر بومی زن در اداره راه رامسر انتقاد کرد

  رئیس شورای بخش مرکزی رامسر صبح امروز با درج مطلبی در شبکه های اجتماعی نسبت به جذب نیرو در اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی مسئولین این اداره در این رابطه شد.

  به گزارش نیمه پر، مصطفی مکارمی با اعلام اینکه طبق اخبار واصله ۷ نیروی زن در اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر جذب و مشغول به کار شدند گفت: بکارگیری نیروی زن در اداره راه شهرستانی همچون رامسر که عوامل آن مدام باید در مناطق روستایی و صعب العبور حضور پیدا کنند چه توجیهی دارد!؟

  وی در اعتراض به جذب ۷ نیروی زن در اداره راه رامسر که از شرق استان مازندران هستند اظهار داشت: باتوجه به وجود جوانان تحصیل کرده و متخصص بومی چرا تمامی پذیرش شدگان و نیروهای جذب شده از مرکز و شرق استان مازندران هستند!؟

   مصطفی مکارمی در ادامه این انتقاد و اعتراض خود بیان کرد: بنده شخصاً به توانمندی ها و احساس مسئولیت خانم ها در انجام وظایف ایمان دارم ولی در ادارتی چون رامسر نیازی به نیروی ستادی نیست.

  وی تصریح کرد: علاوه بر این موضوعات نیروهای غیربومی پس ازمدت کوتاهی به مناطق خویش منتقل وکماکان ادارات شهرستان رامسر از کمبود نیرو رنج خواهند برد.

  انتشار یافته: ۳
  1. خیلی جاها اینجوریه.نمونش دانشگاه آزاد.اسمش فقط دانشگاه آزاد رامسره.با این همه جوون تحصیل کرده رامسری متاسفانه هیئت علمیش برید ببینید کیا هستن و از کجان.شما که سی سال آموزش و پرورش کار کردی آقای مکارمی.از این چیزا زیاد دیدی.غیر عادیه یعنی؟

  2. با سلام و احترام؛
   لازم به توضیح است که متاسفانه اخبار واصله آقای مکارمی از صحت کافی برخوردار نیستند. اداره راه و شهرسازی رامسر امسال ۶ نیروی جدید استخدام کرد که ۴ نفر از آنها خانم می باشند. ۳ نفر از تنکابن و ۱ نفر از نوشهر است. و دو نفر دیگر مرد و یکی ساکن رامسر و دیگری از تنکابن می باشند. برای توضیح بیشتر ذکر این مسئله لازم است که این افراد از بین آزمون استخدامی دارای بالاترین رتبه بوده اند؛ بنابراین دلواپسی از غیر بومی بودن افراد جذب شده منتفی است. همچنین باید توضیح داد که استخدام نیروی جذب شده در بخش اداری می باشد که خانم ها در قسمت های کارشناسی املاک و حقوقی؛ نظارت بر ماشین آلات؛ کارشناس شهرسازی و کارشناس نظارت بر راه دارای سمت می باشند. یعنی انتقاد مطرح شده تنها بر جذب یک نفر نیروی خانم در بخش کارشناس نظارت بر راه می باشد که آنهم می توان اینگونه پاسخ داد که علاوه بر این خانم دو همکار مرد نیز در این بخش همکاری دارند و نگرانی از این باب که مدام باید در راه های صعب العبور حضور یابند منتفی است.
   با احترام
   کارشناس املاک و حقوقی اداره راه و شهرسازی رامسر
   فاطمه مرادی فرد

   • آخه یه نکتش خیلی جالبه که از قدیم الایام این داستانا فقط واسه رامسر پیش میومده…شرایط و نحوه استخدامم که بماند….