پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ , Monday 15 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7193
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  مدیر اجرایی چهارمین جشنواره طرح ساحل سالم رامسر عنوان کرد:

  جشنواره ساحل سالم رامسر اقدامی برای حفظ و احیای فرهنگ دینی و ملی

  مدیر اجرایی چهارمین جشنواره طرح ساحل سالم رامسر گفت: جشنواره ساحل سالم شهرستان رامسر با ارائه و اجرای برنامه های فرهنگی و سبک زندگی اسلامی اقدامی ارزشمند از طرف فرهنگی و اجتماعی سپاه رامسر است که ک برای حفظ ارزش های دینی و فرهنگی اجرا می شود.

  به گزارش نیمه پر، میلاد عبدالهی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طرح ساحل سالم یکی از بهترین طرح هایی است که در کنار ساحل برای تفریح و سرگرمی سالم مسافران ایجاد شده است و ما این افتخار را داریم که در این راستا خدمتگذار مردم و مسافران باشیم.
  وی افزود: این طرح با برگزاری جنگ های شادی، برنامه های فرهنگی متنوع، مسابقات ورزشی و مشاوره های مذهبی سعی در ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و شهر بویژه در کنار ساحل دریا دارد.
  وی اظهار داشت: در شهرستان رامسر توانستیم ۱۰ غرفه فرهنگی اعم از تولیدات بومی محلی نظیر چادشب بافی، نقاشی، مهد ساحلی، عفاف و حجاب و مشاوره مذهبی را راه اندازی بکنیم تا به اقتصاد تولیدکنندگان و فرهنگ جامعه کمکی کرده باشیم.

  مدیر اجرایی چهارمین جشنواره طرح ساحل سالم رامسر در ادامه بیان داشت: این جشنواره ها تا ۳۰ شهریور ماه در قالب ۳۶ برنامه جنگ شادی، و رادیو ساحل به طور زنده برگزار می شود و گروه هنری آرنگ وابسته به موسسه فرهنگی و هنری شمیم معرفت اجرای بخش های مختلف این برنامه های را برعهده گرفته است.

  وی در پایان گفت: طرح ساحل سالم مدت چهار سال است که در رامسر توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه رامسر برگزار می شود و امید این داریم که ادارات و مسئولین مربوطه شهرستان کمک های لازم را در راستای ارتقای سطح کیفی برنامه ها برای حفظ و ترویج فرهنگ دینی و ملی مان را  داشته باشند و از همه مسئولین و ادارتی که کمک کردند تقدیر و تشکر می کنیم.