پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ , Monday 15 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7189
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرمانده سپاه رامسر عنوان کرد:

  دعوت از مردم فهیم و شهید پرور رامسر در مراسم تشییع ۳۰ شهید غواص/ سپاه رامسر مسئول اجرایی محور روز اول است

  فرمانده سپاه رامسر گفت: سپاه ناحیه رامسر به عنوان فرمانده عملیاتی محور یک از رامسر تا چالوس مسئولیت تمام امور اجرایی را برعهده دارد.

  به گزارش نیمه پر، سرهنگ محمد جعفری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بنا بر برنامه ریزی هایی که شده است برای استقبال هر چه با شکوه تر از ۳۰ شهید خط شکن و غواص در استان مازندران ستاد استقبال از این شهدا تشکیل شده است.

  وی افزود: همان طور که در خبرگزاری ها و فضای مجازی منتشر شده است مراسم تشییع و وداع با این شهدای والا مقام از تاریخ ۱۵ تا ۱۹ مرداد خواهد بود که در محورها و شهرهای مختلف استان مورد استقبال مردم ولایت مدار و شهید پرور استان مازندران قرار می گیرند.

  وی اظهار داشت: سپاه ناحیه رامسر به عنوان فرمانده عملیاتی محور یک از رامسر تا چالوس مسئولیت تمام امور اجرایی را برعهده دارد.

  فرمانده سپاه رامسر در ادامه بیان داشت: برنامه ریزی های بسیار خوبی برای استقبال هر چه با شکوه تر از این شهدای گرانقدر شده است و با جلسات متعددی که در قالب کمیته های اجرایی در فرمانداری رامسر تشکیل شد تلاش کردیم که میزبان خوبی برای شهدا باشیم.

  وی با اشاره به ایحاد کمیته های رسانه، فرهنگی و تبلیغ، خدمات عمومی و امنیت خاطر نشان کرد: در همه این کمیته ها از پتانسیل ادارت شهرستان استفاده شده است که جا دارد از همه ادارات و نهادهایی که کمک کردند تقدیر و تشکر کنم.

  وی اعلام داشت: مراسم استقبال از ۳۰ شهید غواص و خط شکن د رامسر از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ صبح پیش بینی شده است و مسیر تشییع شهدا هم از میدان امام (ره) تا میدان انقلاب می باشد.

  جعفری تاکید کرد: با توجه به لزوم استفاده از ظرفیت های انقلاب اسلامی و بهره برداری موثر از دخایر نورانی ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ والای ایثار و شهادت می طلبد که مردم ولایت مدار، فهیم و شهید پرور رامسر در این مراسم استقبال شرکت داشته باشند تا بتوانیم همانند همیشه در راه تکریم شهدا پیش گام و جلو دار باشیم.

  وی با اشاره به ظرفیت های بالای فرهنگی شهدای مطهر در محیط اجتماعی و تکریم با شکوه آحاد مردم با این والامقامان اظهار داشت: حضور شهدا در شهر و تشییع آنها توسط مردم ولایت مدار و فهیم شهرستان موجب بروز فضایی معنوی و دینی می شود که این ارزش های معنوی باید در جامعه هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

  وی در پایان گفت: با توجه به اینکه مسئولیت اجرایی محور رامسر تا چالوس بر عهده سپاه شهرستان رامسر است از ادارات و نهادهای شهرستانی انتظار داریم که با بسیج همه امکانات خود در برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم کمکی شایانی را انجام دهند و از همه مردم اعم از جوانان، بسیجیان، بازاریان، فرهنگیان و.. دعوت می کنیم که در این مراسم شهدای مظلوم و والا مقام را مورد تکریم خود قرار دهند.

  انتشار یافته: ۱
  1. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي استان مازندران.

   جناب آقای دکتر انوشیروان محسنی بندپی

   رئیس محترم سازمان بهزیستی کشور

   با سلام و آرزوی توفیق
   احتراما ضمن سپاس از توجهات حضرتعالی نسبت به کار کنان خدوم بهزیستی که ایثار گرانه در سنگر دفاع از کرامت انسانی جمعیت هدف سازمان ایفای نقش می نمایند به استحضار می رساند متاسفانه در جریان اجرای طرح طبقه بندی مشاغل کار کنان رسمی کار گری این سازمان در سنوات گذشته این طرخ صرفا جهت مشاغل خاصی تعریف گردیده حال آنکه امروز با عنایت به نیاز سازمان ومدارک علمی این کار کنان بخش عمده ای از
   آنان در مشاغل کار شناسی فعالیت نموده و عملا به جهت عدم پیش بینی این مشاغل در طرح مذکور از مزایای مصرح قانونی پست های مر بوطه که شاغل در آن می باشند بی بهره بود واین امر تاثیر منفی در انگیز ه همکاران دارد لذا از محضر خضرتعالی تقاضا دارد دستور فرمائید ضمن بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل سازمان زمینه های بهره مندی از ظزفیت های کار ی همکاران ذینفع که بعنوان سر مایه انسانی سازمان میباشند فراهم گردد پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی نهایت امتنان رادارد باتشکر فراوان جمعی از کار کنان رسمی کار گری بهزیستی
   استان مازندران