پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ , Friday 2 December 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5779
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  کاشانی: دلسوز نیستم، موسس پرسپولیس هستم

  به گزارش نیمه پر، جعفر کاشانی درباره جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس گفت: جلسه خوبی بود و در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم و از جمله مسائلی که مدنظر باشگاه است. همه چیز به خوبی پیش می‌رود و امیدوارم پرسپولیس یک روز به معنای واقعی باشگاه شده و دارای تشکیلات اداری شود. امروز می‌بینیم که […]

  به گزارش نیمه پر، جعفر کاشانی درباره جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس گفت: جلسه خوبی بود و در مورد مسائل مختلف صحبت کردیم و از جمله مسائلی که مدنظر باشگاه است. همه چیز به خوبی پیش می‌رود و امیدوارم پرسپولیس یک روز به معنای واقعی باشگاه شده و دارای تشکیلات اداری شود. امروز می‌بینیم که هواداران جلوی در باشگاه می‌آیند اما امیدوارم یک روزی برسد که با تاسیس باشگاه پرسپولیس، آن‌ها بتوانند به یک سالن مجهز بیایند و راحت حرفهایشان را بزنند.

  وی ادامه داد: خدا پدر دادکان را بیامرزد که این ساختمان را گرفت که حداقل کارهای باشگاه را اینجا انجام دهیم.

  کاشانی در مورد اینکه نظرش در مورد رای فیفا علیه پرسپولیس چیست گفت: از من در مورد مسائل اداری بپرسید و مسائل فنی را از عبدی سوال کنید من از این مسائل اطلاعی ندارم چون اصولا ۷ ماه پیش در پرسپولیس حضور نداشتم.

  وی در باره اینکه او دلسوز پرسپولیس است و باید پاسخگو باشد گفت: من دلسوز نیستم بلکه موسس باشگاه هستم و این باشگاه از روزی که تشکیل شده من بوده و خون دلهای زیادی هم خورده‌ام.

  عضو هیات مدیره پرسپولیس در مورد اینکه هنوز پرونده‌های بازیکنان خارجی علیه این تیم باز است یادآور شد: اینجا دادگاه نیست که من پاسخگو باشم ضمن اینکه من آن زمان نبودم.

  وی در پایان گفت: هواداران میلیونی از گذشته با ما بوده اند اما خواهش می‌کنم این مسائل را از سخنگوی پرسپولیس بپرسید

  مشرق/