پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ , Monday 26 October 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4123
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  «ترین »های سال ۹۳ در ویژه برنامه شبکه دو

  شبکه دو سیما برنامه «بهار در خانه است» را ویژه تحویل سال در نظر گرفته است.

  به گزارش نیمه ی پر، ویژه  برنامه های سال تحویل شبکه های تلویزیونی همواره از مهمترین بخش های جشن سال تحویل خانواده های ایرانی بوده اند. این در حالی است که نوروز سال ۹۴ به دلیل تقاون با ایام فاطمیه از اهمیت بالایی برخوردار است.

  شبکه دو سیما امسال با برنامه  ویژه و متفاوتی به استقبال سال نو خواهد رفت. این شبکه تهیه کنندگی برنامه سال نو خود را به تیمی جدید و جوان سپرده است. میرمحمدحسین رضوی، تهیه کنندگی ویژ ه برنامه سال نو شبکه دو سیما را برعهده دارد.

  این برنامه با نام «بهار در خانه است» از حدود ۳۰ دقیقه پیش از اذان مغرب آخرین روز سال ۹۳ آغاز خواهد شد و تا ۱ ساعت پس از تحویل سال ۹۴ ادامه خواهد داشت.

  «بهار در خانه است» در فضای یک خانه ایرانی- اسلامی با گرمی و صمیمت یک خانواده ایرانی اجرا می شود و همه ماجراهای این برنامه حول محور قصه  این خانه ایرانی می گذرد.

  میهمانان این برنامه از «ترین »های سال ۹۳ در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و هنری خواهند بود. میهمانان انتخاب شده در نوع خود توانمندان عرصه خویش هستند. همچنین در کنار «ترین» های مشهور، افراد گمنامی که فعالیت ویژه ای داشته اند میهمان این خانه خواهند بود.

  این برنامه در فضایی تلفیقی از سنت و مدرنیته و در چندین لوکیشن طراحی شده است. «بهار در خانه است» از یک مجری اصلی و شاخص بهره  می برد و هر بخش مجری جداگانه ای دارد.

  از آیتم های مختلف این برنامه می توان به ستاره های عروسکی، شاغلین غیرتعطیل در ساعات تحویل سال، جاذبه های پنهان ایران، معرفی صنایع دستی غیرمعروف و زندگی خانواده های خاص اشاره کرد. همچنین در بخشی ویژه به مناسبت ایام فاطمیه با حضور روحانی عالم و معروفی به این مسئله پرداخته خواهد شد.

  ساختار جدید، پویایی و سرعت عمل زیاد، تعاملی بودن، ساختار اجتماعی و موضوع محوری از ویژ گی خاص این برنامه است.

  مرجع : فارس ، بلاغ مازندران