پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ , Saturday 24 October 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4062
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  کلاهبرداری ۱۰ میلیاردی فقط با ارسال پیامک‌

  به گزارش نیمه پر، مردی که با ارسال پیامک‌های دروغین بیش از ۱۰ میلیارد تومان از خریداران خودروهای مدل بالا کلاهبرداری کرده بود در دام پلیس گرفتار شد. چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادسرای دو تهران با تنظیم شکایتی عنوان داشت: چند وقت پیش پیامکی به دستم رسید مبنی بر فروش اقساطی خودروهای […]

  به گزارش نیمه پر، مردی که با ارسال پیامک‌های دروغین بیش از ۱۰ میلیارد تومان از خریداران خودروهای مدل بالا کلاهبرداری کرده بود در دام پلیس گرفتار شد.

  چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادسرای دو تهران با تنظیم شکایتی عنوان داشت: چند وقت پیش پیامکی به دستم رسید مبنی بر فروش اقساطی خودروهای مدل بالا، من هم با این پیامک وسوسه شدم و تصمیم گرفتم که یک خودروی مدل بالا به صورت اقساطی بخرم.

  شاکی ادامه داد: با این تصمیم به آدرس اعلام شده در پیامک رفتم. شرکت بزرگی بود و افراد زیادی برای خرید به آن شرکت مراجعه کرده بودند. برای همین مطمئن شدم و پیش قسط یک خودروی مدل بالا را پرداخت کردم.

  وی افزود: قرار شد چند روز بعد خودرو را تحویل بگیرم. ولی وقتی چند روز تبدیل به چند ماه شد و هربار مدیر شرکت یک بهانه‌ای آورد، متوجه کلاهبرداری شدم و تصمیم به شکایت گرفتم.

  با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تجسس‌ها در این خصوص آغاز شد.

  در ادامه تجسس‌ها ماموران متوجه شدند که این شرکت کاغذی با ارسال پیامک‌های دروغین از بیش از ۱۰۰ نفر کلاهبرداری کرده‌ و میلیارد‌ها تومان پول به جیب زده‌اند.

  با این اطلاعات و اظهارات شکات، مدیر این شرکت خیلی زود دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

  وی در حالی به این کلاهبرداری بزرگ اعتراف کرد که هنوز تحقیقات پلیس در خصوص زوایای پنهانی این پرونده ادامه دارد.

  بلاغ مازندران