پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ , Friday 30 September 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3713
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرماندار رامسر خبر داد:

  حضور شهرستان رامسر در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

  فرماندارشهرستان رامسر گفت:این شهرستان در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران دارای یک غرفه مستقل و حضوری فعال دارد.

  به گزارش نیمه پر، حسین سروری روز شنبه با اعلام این مطلب در گفت و گو با ایرنا افزود:در این نمایشگاه که آیین افتتاح آن با حضور معاون اول رییس جمهور،رییس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری،دبیرکل سازمان جهانی گردشگری بوده فرصت بسیار خوبی برای معرفی هرچه بیشتر رامسر و فرصت های سرمایه گذاری آن فراهم شده است.

  وی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای رامسر در حوزه گردشگری بویژه گردشگری سلامت این نمایشگاه بین المللی فرصت بیشتری را برای معرفی شهرستان نمونه گردشگری رامسر پدیدآورد.

  وی ادامه داد: خوشبختانه این شهرستان جزو معدود نقاط کشور است که توانسته بطور مستقل غرفه ای را دایر نماید.

  سروری بیان کرد: در غرفه رامسر علاوه بر معرفی قابلیت ها و فرصت های سرمایه گذاری ،اقلام تبلیغاتی ،کتاب ،بروشور،برخی از محصولات نظیر گیاه دارویی گل گاوزیان،سی دی های تبلیغی ،معرفی هتل ها عرضه می شود.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه اثر نمدمالی استاد یحیی شاهنظری ثبت یونسکو شده ایشان نیز در غرفه رامسر حضوردارند و ضمن معرفی این هنرو صنایع دستی به تولید آن در غرفه اقدام می نمایند.

  فرماندار رامسر همچنین خاطر نشان کرد: فردا نیز جمعی از خبرنگاران و مسولان جهت بازدید از نمایشگاه به تهران اعزام می شوند.

  هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۳ برابر با ۱۲ تا ۱۵ فوریه ۲۰۱۵ با همکاری شرکت های بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران با نظارت و حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برپا شده است.