پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ , Wednesday 5 October 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3471
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۹
 • شما اینجا هستید :خبر برگزیده
 •   

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی رامسر مواضع خود را اعلام داشت:

  بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان رامسر به مناسبت ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رامسر، ضمن دعوت از عموم مردم غیور، بویژه دانشجویان همیشه در صحنه جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مواضع خویش را در خصوص مسائل روز در این بیانیه اعلام داشت.

  به گزارش نیمه پر، بسیج دانشجویی شهرستان رامسر در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای را به نگارش در آورده است و این بیانیه را برای سایت نیمه پر ارسال کرده است که به شرح زیر می باشد:

  و نرید ان نمٌن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین –  قصص ۵

  انقلاب شکوهمند اسلامی مردم غیور ایران، یکی از بارزترین فریادهای اسلام خواهی و عدالت طلبی در طول تاریخ است . انقلابی که بر خلاف تصور بسیاری از صاحب نظران زمان خود توانست ، در ظرف مدت کوتاهی الگویی نو و مدرن را به جهان ارائه دهد .

  بی شک نقش مردم قهرمان ایران در به سرانجام رسیدن این انقلاب ، نقشی غیر قابل انکار است . مردمی که همواره در راه ولایت مداری و استقلال طلبی ، لحظه ای غافل نبودند و در طول تاریخ نشان دادند که هرگز از راه خویش برنخواهند گشت.

  مردمی که در طول سی و شش سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، بارها و بارها با حرکت های خیره کننده خود ، دشمنان نظام و انقلاب را مبهوت و سرگردان نمودند. مردمی که بزرگترین و مؤثرترین انقلاب جهان را آفریدند و از آن مهم تر اینکه همیشه و همیشه در پای آرمان های والای آن ایستادند و به فرموده امام خامنه ای(حفظه ا…) ، نشان دادند که هرگاه عرصه بر آن ها تنگ گردد ، واقعه کربلا را تکرار می کنند.

  تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران ، دارای صفحاتی درخشان است  که با نگاهی اجمالی به آن ، شاهد اثرات بی بدیل این معجزه عظیم قرن  خواهیم بود .

  پیشرفت های بزرگ علمی، پزشکی، فضایی، دفاعی و …، در این مدت کوتاه با وجود تحریم های سخت اقتصادی بدخواهان ، نمونه های بارزی از کارآمدی انقلاب اسلامی در ایران است  . البته بر کسی پوشیده نیست که سی وشش سال خصومت و دشمنی دولت ایالات متحده با جمهوری اسلامی ، به خاطر نشان دادن الگویی موفق از یک نظام مبتنی بر فرهنگ ناب اسلامی است و تکیه بر فناوری های هسته ای و موشکی و حتی حقوق بشر ، جز بازیچه ای در دستشان برای تخریب چهره آن نیست .

  مردم ایران در حالی سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خود به رهبری بزرگ معمار فقیدش را جشن می گیرد ، که شاهد صدور انقلابشان به دیگر کشورها و موج جدید و عظیم اسلام هراسی در اروپا و آمریکای شمالی هستند ؛ چراکه سیاستمداران غرب قدرت واقعی اسلام عزیز را دریافت نموده و با این اعمال در فکر مقابله با آن هستند.

  همه این مسائل در حالی است که آمارها نشان از افزایش روزافزون تمایل جوانان غرب به اسلام دارد و این مهم باعث گردیده تا دولتمردان غربی با اضطراب و وحشت از گسترش آن جلوگیری نمایند .

  توهین بی شرمانه به پیامبر گرامی اسلام ، آن بزرگ پیام آور صلح و دوستی ، در کشورهای مدعی آزادی و حقوق بشر ، نمایانگر اوج ذلت و خفت آنان در برابر عزت دین مبین اسلام است .

  تاکیدات صریح و شفاف ولی امر مسلمین جهان و دعوت ایشان از جوانان اروپا و آمریکای شمالی برای رجوع مستقیم به قرآن برای درک بهتر آرمان های اسلامی ، دلیلی بر فضای غبارآلود موجود بر ضد اسلام حقیقی است .

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رامسر، ضمن دعوت از عموم مردم غیور ، بویژه دانشجویان همیشه در صحنه جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مواضع خویش را در خصوص مسائل روز به شرح ذیل اعلام می دارد :

  ۱ –  توهین به ادیان الهی و پیامبران بزرگ در هر شرایطی محکوم بوده و نشان از کج فهمی و تنگ نظری نسبت به آن هاست .

  ۲ –  ما ضمن حمایت از جبهه مقاومت در منطقه ، خواهان پایان یافتن مواضع اشغالگرایانه رژیم صهیونیستی و اتحاد کشورهای اسلامی در راستای نابودی این رژیم منحوس  هستیم .

  ۳ –  ما دانشجویان با اعلام آمادگی کامل برای انجام یک حرکت جهادی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی ، خواستار توجه جدی دولت و دستگاه دیپلماسی به ظرفیت های داخلی و مد نظر قراردادن آن در مذاکرات هسته ای هستیم .

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رامسر – سال اقتصاد و فرهنگ ، با عزم ملی و مدیریت جهادی