پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ , Monday 3 October 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3380
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  وزیر ورزش:وعده دروغ به مردم نمی‌دهم

  وزیر ورزش و جوانان گفت: پرداخت بودجه به ورزش حرفه‌ای را ممنوع کردم.

  به گزارش نیمه پر ، محمود گودرزی که به همراه رئیس جمهور به اصفهان سفر کرده است، دقایقی قبل در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر اظهار کرد: امیدواریم دولت «تدبیر و امید» بتواند بر مشکلاتی که از درون و بیرون بر آن تحمیل می‌شود، غلبه کرده و خدمات شایان توجهی را به مردم ارائه کند.

  وی با اشاره به اینکه نباید وعده بی‌جا و دروغ بدهیم، ادامه داد: در حال حاضر کلنگ ۳۸۷۰ پروژه در دولت قبل به زمین خورده که محل تأمین اعتبارات آن مشخص نیست و همین مسئله بار سنگینی را به وزارت ورزش و جوانان تحمیل کرده است.

  وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه هر کدام از این پروژه‌ها به طور میانگین نیاز به بودجه دو میلیارد تومانی دارد، خاطرنشان کرد: بودجه وزارت ورزش و جوانان سالانه ۵۰ میلیارد تومان است که نیمی از آن صرف ورزش قهرمانی می‌شود و نمی‌توانیم با این بودجه برای پروژه‌های نیمه‌تمام مانده اعتباری تخصیص بدهیم.

  این مسئول یادآور شد: از روزی که مسئولیت وزارت ورزش را بر عهده گرفتم، پرداخت بودجه به ورزش حرفه‌ای را ممنوع اعلام کردم و نمی‌توانید سندی مبنی بر کمک وزارت ورزش به ورزش حرفه‌ای پیدا کنید.

  گودرزی عنوان کرد: تا دو سال قبل نفت بشکه‌ای ۱۲۰ دلار به فروش می‌رسید، اما امروز قیمت آن به زیر ۵۰ دلار رسیده است و می‌توان گفت توان مردم و دولت به یک سوم کاهش یافته است و باید خیل عظیم مطالبات پیش‌رو را پاسخ‌ دهیم.

  * مشکل استخر شاهین شهر اعتباری نیست

  وی با بیان اینکه برخی تصور می‌کنند با انتقاد از دولت بزرگ می‌شوند، تأکید کرد: همه ما تحت لوای یک نظام هستیم و باید بدانیم با دعواهای حزبی و گروهی مشکلی از مملکت حل نمی‌شود و باید در سایه وحدت به سمت توسعه حرکت کنیم.

  وزیر ورزش و جوانان با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، متذکر شد: ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یادآور مبارزات مردم ایران در جهت دستیابی به استقلال است و هنوز پس از گذشت نزدیک به چهار دهه ملت ایران تاوان استقلال‌طلبی خود را می‌دهند.

  این مسئول با اشاره به سفرش به شهرستان شاهین‌شهر و شنیدن خواسته‌ها و مطالبات مردم از نزدیک، توضیح داد: مشکلات و مباحثی که از حوزه اختیاری من خارج باشد را به هیئت دولت انتقال می‌دهم، از جمله مشکلات مربوط به کم‌آبی را به وزیر نیرو به طور مستقیم انتقال خواهم داد.

  گودرزی در پایان درباره وضعیت مجموعه ورزشی و استخر ملت شاهین‌شهر نیز که ساعتی قبل از آن بازدید داشت، تشریح کرد: مشکل استخر شاهین‌شهر اعتباری نیست و امیدواریم طی دو ماه آینده آماده بهره‌برداری شود، دو زمین چمن ورزشگاه ملت را نیز از نزدیک دیدم و درخواست برآورد بودجه لازم برای ترمیم‌ آن مطرح کردم./

   

  مرجع : فارس

  برچسب ها :