پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ , Wednesday 28 July 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2849
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مردم از درگیری‌های سیاسی و چالش‌ها خسته شده‌اند

  مدیرکل صدا و سیمای مازندران از استاندار مازندران تشکر کرد و اذعان داشت: در خدمت توسعه استان هستیم و برای کمک به رفع مشکلات مازندران و توسعه همه‌جانبه آن آماده ایم.

  به گزارش نیمه پر، ربیع فلاح در دیدار مدیرکل جدید صدا و سیما، انتصاب وی را در این جایگاه تبریک گفت و اظهار داشت: مازندران متعلق به همه مردم ایران است و باید جایگاه آن در همه زمینه‌ها ارتقا یابد.

  وی افزود: مردم مازندران در همه زمینه‌های اعتقادی، اخلاقی و مذهبی پیشتاز و پیشگام هستند و دفاع مردم عزیز این استان از اسلام و انقلاب همیشه بارز و بی‌نظیر بوده است.

  استاندار مازندران خاطرنشان کرد: آنقدر مشکلات و نابسامانی در استان موجود است که ضرورت دارد همه دلسوزان استان کار و تلاش را برای توسعه، مبنای فعالیت‌ها و اقدامات خود کنند.

  این مسئول بیان کرد: برای مردم عزیز باید عاشقانه کار کرد و نگاه ما از اول توسعه همه‌جانبه مازندران بوده و «کار، کار، کار» شعار اصلی ما در استان است.

  فلاح از مدیرکل صدا و سیمای مازندران خواست تا همان نگاه و رویکردی را که در مراسم معارفه‌اش بیان کرد تداوم ببخشد و رسانه ملی به کمک توسعه استان در همه بخش‌ها بیاید.

  در این دیدار صادق مقدسی، مدیرکل صدا و سیمای مازندران از استاندار مازندران تشکر کرد و اذعان داشت: در خدمت توسعه استان هستیم و برای کمک به رفع مشکلات مازندران و توسعه همه‌جانبه آن آماده ایم.

  وی ابراز کرد: مردم از درگیری‌های سیاسی و چالش‌ها خسته شده‌اند و ما به هیچ وجه به دنبال غوغاسالاری نیستیم و تلاش می‌کنیم تا زحمات زیادی که در استان برای حل مشکلات کشیده می‌شود را منعکس کنیم.

   

  بلاغ /

  انتشار یافته: ۱
  1. برادران یا خواهران عزیر
   نمی دانم واقعا شما در این مقاله صداقت دارید یانه ؟ چون با وجود آنکه سایت شما یک سایت خبری و به قول خودتان نخستین مرجع خبری رامسر است ، فقط به دنبال فضاسازی بر ضد دولت و اصلاخات هستید . چرا این کار می کنید . مردم واقعا خسته شده اند . شما را به خدا ( اگر واقعا به خدا اعتقاد دارید ) نمک بر زخم مردم نپاشید ، آتش کینه ها را شعله ور نکنید و امید مردم را به یاس تبدیل نکنید .
   ما که از رامسر دوریم و رامسری هستیم این سایت را به امید اخبار رامسر باز می کنیم ، اما فقط اعصابمان خورد می شود . شما را به خدا این کار را نکنید ، شما در برابر این امکانی که در اختیار دارید مسئولید . از شما انتظار ندارم که نظرم را بنویسید اما امیدوارم آن را در نظر بگیرید .