پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ , Thursday 2 February 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23245
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آذر, ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مسیر توسعه اقتصادی مازندران شتاب می‌خواهد

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه سند راهبردی توسعه استان براساس گام دوم انقلاب تنظیم می شود، گفت: توقع دارم مسیر توسعه اقتصادی مازندران و کشور شتابان حرکت کند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سید محمود حسینی‌پور در دیدار با فعالان ستاد انتخاباتی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران، ضمن تقدیر از حاضران به‌ خاطر بیان مطالب و مباحث متنوع توسعه‌ای استان، اظهار کرد: واقعیت امر این است که جریان انقلابی در انقلاب اسلامی مظلوم واقع شده است.

  وی افزود: از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون، جریان انقلاب در مقاطع سختی به‌میدان آمده و در موقعیت های خطیر، با نجابت جای خود را به کسانی دیگر داده‌ است. انقلابیون و کسانی که با تفکر انقلابی زیست می کنند، اهل روزهای سخت هستتند و این موضوع مکررا در تاریخ اسلام به اثبات رسیده است.

  استاندار مازندران تصریح کرد: جریانات غرب‌گرا به اسم تحریم، جریان و سناریویی ترسیم کردند که مردم را نسبت به اصل انقلاب ناامیدکنند، در حالی که مقام معظم رهبری بارها نسبت به این موضوع هشدار دارند.

  حسینی‌پور ادامه داد: امروز با توجه به مسائل کشور و استان، ایجاد تعهد و همدلی برادرانه، وحدت کلمه و اتحاد تنها راه برون‌رفت ما از این شرایط است.

  وی تاکید کرد: باید توجه کنیم که در مقابل شهدا و مردم و امام شهدا، نه تنها در آخرت بلکه باید در همین دنیا پاسخگو باشیم.

  استاندار مازندران یادآور شد: امروز شاهد اقتدار جوانان انقلابی در حوزه‌های نظامی، موشکی و هسته‌ای هستیم که با فرمان ولی زمان و در سایه مدیریت انقلابی و اسلامی، زمینه ساز عزت و اقتدار ایران اسلامی شدند.

  حسینی‌پور خاطرنشان کرد: این توان بچه‌های انقلابی بود که با دل سپردن به مقام معظم رهبری شبانه‌روز تلاش کردند و در حال حاضر دشمن نمی‌تواند به ما نگاه چپ کند، به طوریکه امریکایی‌ها به منطقه آمده بودند که جشن پیروزی بگیرند، اما امروز وسایل خود را جمع کرده و با خفت در حال رفتن و ترک منطقه هستند.

  وی بیان کرد: آیا ما این ظرفیت و فکر را نداریم که قله اقتصاد را در کشور فتح کرده و مردم را به آسایش و آرامش فکری برسانیم؟ حتما داریم، من از همه مردم همیشه در صحنه‌ی مازندران و شماهایی که توانستید با افتخار ۶۱ درصد مشارکت مردم مازندران در انتخابات را در شرایطی که در برخی از حوزه‌ها ما شاهد مشارکت نسبتا پایین بودیم، کسب کرده و افتخار بزرگی را برای کشور رقم بزنید، توقع دارم مسیر توسعه اقتصادی مازندران و کشور را شتابان کنید.

  استاندار مازندران اظهار داشت: نگرانی جبهه استکبار از توانمندی ایران یک روزه نیست، نیروهای مقاومت خودشان را نشان دادند و دشمن تسلیم شد، آن چیزی که به آن امیدوار هستیم تکیه به نیروهای نخبه درون نظام است که اخیرا مقام معظم رهبری مباحث مهمی در این حوزه مطرح فرموده است.

  حسینی‌پور در پایان با بیان اینکه در گام دوم انقلاب، سند راهبردی و طرح آمایش استان با نخبگانی که بسیار جدی این گام دوم را مطالعه کردند همراه هستیم، اگفت: ما سند راهبردی توسعه استان را براساس گام دوم تنظیم می کنیم و از توان کسانی که میخواهند کمک کنند بهره خواهیم برد.

  گفتنی‌ست؛ در آغاز این نشست، برخی از اعضای فعال ستاد آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود با هدف توسعه اقتصادی و اجتماعی استان مازندران پرداختند و دغدغه‌ها و پیشنهادات خود در این خصوص را بیان کردند.

  برچسب ها :