پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , Saturday 3 June 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22851
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  پرداخت بیش از ۱۵۵ میلیار تومان کمک معیشتی به مددجویان مازندرانی

  مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: بیش از ۱۵۵ میلیارد تومان کمک معیشتی از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان مازندرانی پرداخت شد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در گفت و گو با خبرنگار ما اشاره به اینکه، این نهاد به مددجویان خدمات مختلفی ارائه می دهد، گفت: ۱۵۵ میلیارد و ۳۷۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان کمک معیشت از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان پرداخت شد.

  وی با بیان اینکه رسیدگی به وضع معیشتی مددجویان یکی از اولویت های کمیته امداد است، افزود: از مجموع افراد کمک معیشت بگیر  ۱۶ هزار خانوار در قالب تبصره ۱۴ ، مستمری دریافت می کنند.

  مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون به ۱۳ هزار و ۹۰۸ مددجو خدمات درمانی در بخش های هزینه های فرانشیز  درمانی ، مراقبت های ویژه  سالمندی  ، تجهیزات پزشکی مورد نیاز  و سایر مساعدت های حمایتی و بسته های غذایی و…  ارائه شد.

  عالیشاه گفت:  ۳ هزار و  ۱۷۸ بیمار صعب العلاج و زمینگیر نیز در استان، تحت حمایت کمیته کمیته امداد قرار دارند و خدماتی مانند خدمات  فرانشیز  و (مابه تفاوت  قیمت داروهای تخصصی) ویژه ، بیماران بستری و خدمات پاراکلنیکی و تجهیزات پزشکی مانند تخت ، دستگاه  اکسیژن ساز  ، تشک مواج و …   به آنان ارائه می شود.

  مدیر کل کمیته امداد مازندران به پرداخت وام کارگشایی به هزارو ۷۰۵ مددجوی تحت حمایت در بخش های ازدواج ، معیشت و… اشاره کرد و گفت : از ابتدای امسال  تاکنون به ۵ هزارو  ۹۲۳  مددجو نیز کمک موردی پرداخت شده است.

  وی به اهدا جهیزیه به ۳۶۴ نوعروس تحت حمایت  و ۴۶ هدیه داماد، به مددجویان در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و خاطر نشان کرد: جهیزیه نوعروسان و هدیه داماد مجموعا به ارزش ۵ میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان با کمک خیران تهیه  و به آنان اهدا شد.

  عالیشاه با قدر دانی از همراهی مردم نیکوکار و خیران در راستای کمک به نیازمندان گفت: با همدلی و وفاق می توانیم  مشکلات جامعه را رفع کنیم.

  وی اظهار کرد:  ۸۳ هزار خانوار  در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد ۶۷ هزار و ۴۱۸ خانوار کمک معیشت بگیر هستند.

  برچسب ها :