پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ , Thursday 8 June 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22707
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  کاهش محسوس بیماران کرونایی در بیمارستان های مازندران

  مازندران هرچند مانند شهرهای دیگر کشور گرفتار بحران کروناست اما اکنون شاهد کاهش محسوس تعداد بستری شدگان این بیماری در سطح بیمارستان های استان است و تاکنون ۱۹۵۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در این خطه بستری هستند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۵۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

  وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۳۹۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۵۰۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۲۹۳ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

  آخرین آمار کرونا در بابل

  بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۴۴۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

  بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ بیمار جدید بستری و ۳۸۷ بیمار هم ترخیص شدند و ۵۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

  شایان ذکر است، در روز دوشنبه ۸ شهریور فقط دُز دوم واکسن‌های «برکت، سینوفارم و ایران‌کوبا» در مراکز تجمیعی مصلی، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل و مرکز خودرویی تزریق خواهد شد.

  و مردم این شهرستان که باید نوبت دوم این سه واکسن را تزریق کنند به این مراکز مراجعه نمایند.

  در حال حاضر ۱۹۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

  برچسب ها :