پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ , Tuesday 31 January 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22136
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ تیر, ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  دفاع فرماندار رامسر از یک اقدام در شرایط قرمز کرونایی؛

  مجوز همایش ماشین‌های کلاسیک رامسر قانونی بود!

  فرماندار رامسر گفت:مجوز همایش ماشین ها قانونی بود اما متولیان برگزاری باید تلاش بیشتری در رعایت پروتکل ها می کردند.

  به گزارش رامسرنوین ، فرماندار رامسر در بخشی از سخنان خود در یکی از جلسات شهرستان با بیان اینکه تیم مدیریت و کارشناسان و کارکنان سیستم بهداشتی درمانی شهرستان رامسر شبانه روزی از زندگی خود گذشته اند و تلاشی مجاهدانه دارند گفت : ما در بحران سختی قرار داریم و برای عبور از این بحران همه باید کمک کنند.

  محمد آزاد افزود : لازم است مجاهدت کادر سلامت در بیمارستان و مراکز بهداشتی و مراکز واکسیناسیون به تصویر کشیده شود تا عموم جامعه تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان را ببینید که برای درمان بیماران و واکسینه کردن مردم از هیچ کوششی دریغ نمیکنند.

  فرماندار رامسر ضمن تقدیر ویژه از کادر بهداشت و درمان شهرستان رامسر ، از روسا و معاونین و کارکنان نظام سلامت خواست بی توجه به حاشیه ها برای سلامت و خدمت به مردم و مهار کرونا با قدرت کارشان را پیش ببرند.

  رییس ستاد کرونا رامسر در بخش دیگر صحبتهای خود به برگزاری همایش دورهمی ماشین ها اشاره کرد و گفت : طبق قانون و مصوبه ستاد ملی کرونا هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری در گروه یک قرار دارد و میتواند در شرایط قرمز فعالیت کند و مجوز ستاد کرونا شهرستان نیز قانونی و بر اساس مصوبه ملی بود.

  وی افزود: در مجوز به رعایت دقیق پروتکل ها اشاره شده بود اما متولیان این همایش باید در اجرا تلاش و تدبیر بیشتری می کردند تا پروتکل ها دقیقا اجرا می شد که در این خصوص به متولیان مربوطه تذکر و برخورد لازم خواهد شد.

  برچسب ها :