پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ , Sunday 2 October 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21559
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  فرمانده سپاه کربلا:

  مسئولان با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی در خدمت مردم باشند/هزینه ۱۱۴ میلیارد ریالی در توسعه مناطق محروم

  فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه هنر گروه های جهادی استفاده از ظرفیت مردم است، گفت: مسئولان باید قدر مردم را بدانند، لذا باید بیشتر به مردم خدمات رسانی کنند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در آئین ویژه‌ی افتتاحیه ۲۴ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا در حوزه‌های احداث جاده‌های دسترسِی بین مزارع و روستایی، استخر‌های ذخیره آب کشاورزی و نیز طرح انتقال آب شرب اشامیدنی سالم به طول سه و نیم کیلومتر برای ۲۰۰ خانوار با همت و مشارکت گروه جهادی علمدار و موسسه خیریه ابراهیمی در دهستان شهدا و عشرستاق بخش یانه سر شهرستان بهشهر برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های گروه‌ها ی جهادی، اظهار کرد: تمام این فعالیت‌ها بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر زدودن چهره محرومیت از جامعه روستایی و  حاشیه شهرها است.

  فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه طبق تدابیر انجام گرفته توسط سپاه، و رفع محرومیت، قرارگاه پیشرفت و آبادنی تشکیل شد، افزود: طبق بررسی ها یک هزار دهستان در کشور دچار محرومیت هستند که استان های شمالی سطح محرومیت کمتری از استان های جنوبی دارند.

  مسلمی با تصریح بر اینکه  محرومیت در شان و جایگاه مردم نیست، ادامه داد: بخاطر نبود روحیه جهادی و مدیریت انقلابی در مسئولان،  مردم دچار محرومیت شدند.

  فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه علمدار محرومیت زدایی با تشکیل گروه جهادی شهید محمدبلباسی شهید مدافع حرم در مازندران بوده است، خاطرنشان کرد: تمامی پروژه ها با همت و تلاش مردم به نتیجه می رسد.

  مسلمی با بیان اینکه هنر گروه های جهادی استفاده از ظرفیت مردم است، اضافه کرد: مسئولان باید قدر مردم را بدانند، لذا باید بیشتر به مردم خدمات رسانی کنند.

  فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه با فعالیت گروه های جهادی، پروژه ها با کمترین هزینه و به سرعت به سرانجام می رسد، افزود: اگر روحیه جهادی باشد، هم کارها به سرعت انجام می شود و هم رضایتمندی مردم را در بردارد.

  مسلمی با تاکید بر اینکه وظیفه ما خدمت به مردم است، گفت: بعضی از مسئولین شعار خدمتگزاری می دهند اما در عمل ارباب گونه کار می کنند.

  فرمانده سپاه کربلا در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مردم در تمامی عرصه ها حضور ثابت دارند،افزود: مردم در تمامی عرصه ها پای انقلاب بودند لذا دولتمردان باید خدمت بی منت را در دستور کار خود قرار دهند.

  مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مردم در انتخاب خدمتگزار صادق، بیان کرد: مردم نیز باید در انتخاب خود دقت کرده و کسی را انتخاب کنند که روحیه جهادی داشته باشد.

  فرمانده سپاه کربلا با تاکید براینکه دشمن در تلاش برای ناامید کردن جامعه است، خاطرنشان کرد: آمریکا تحریم‌های اقتصادی را علیه ایران بکار میگیرد، اما با رهاشدگی فضای مجازی، در حال ناامید کردن مردم است.

  مسلمی در ادامه سخنان خود از هزینه ۲۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیارد ریالی در بخش عمرانی در سال ۹۶ و ۹۷ توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مازندران خبر داد و گفت: در سال ۹۹ و ۹۸ نیز برای ۴۴ پروژه ۸۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

  فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه با روحیه جهادی میتوان به رفع مشکلات پرداخت، اضافه کرد: هرجا مردم پای کار باشند، مشکلات حل شدنی است.لذا باید به اولویت ها رسیدگی کرد.

  به گفته مسلمی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در بخش زراعی  ۵۰۰ هکتار زمین را برای کشت گیاهان دارویی آماده کرده است.

  برچسب ها :