پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ , Tuesday 21 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21328
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  قطار نساجی برای بقا از ایستگاه پرسپولیس می‌گذرد

  قطار نساجی برای بقا در لیگ‌برتر و خروج از منطقه خطر به حرکت درآمده و این تیم سه بازی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است ولی آن ها در ایستگاه بعد به مصاف قهرمان لیگ برتر خواهند رفت.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ایسنا، روز گذشته نساجی پیروزی ارزشمندی را در مسجدسلیمان به دست آورد تا امیدهایش برای خروح از منطقه سقوط و بقا در لیگ برتر بیش از گذشته شود. آن‌ها با کسب دومین پیروزی متوالی خود در لیگ و سومین پیروزی متوالی در تمام رقابت‌ها، با انگیزه تر از هر زمان دیگری هستند.

  در واقع برای نخستین بار در فصل جاری بود که مازنی‌ها توانستند دو پیروزی متوالی را در لیگ برتر تجربه کنند. از طرفی این پیروزی با بیش از یک گل رقم خورد و آن‌ها دو بار دروازه تیم میزبان را گشودند. آخرین بار نساجی شش هفته قبل و در شکست ۳ بر ۲ مقابل ذوب آهن موفق به زدن دو گل شده بودند.

  روند نساجی و نتایج این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، گواهی بر این است که آن‌ها روحیه جنگنده خود برای کسب پیروزی و بقا در لیگ برتر به دست آورده‌اند و می‌توانند از منطقه سقوط جدا شوند. البته از بدشانسی نساجی، ذوب آهن به عنوان نزدیک‌ترین تیم به منطقه سقوط اوح گرفته و هر دو تیم در هفته‌های گذشته نتایج خوبی را به دست می‌آورند.

  با این حال، تا دو هفته قبل فاصله نساجی با تیم‌های سیزدهم و دوازدهم جدول رده‌بندی، چیزی در حدود ۱۰ امتیاز بود که این اختلاف اکنون به دو و چهار امتیاز کاهش یافته است.

  ساکت الهامی با کارنامه موفق خود در تراکتور و احیای این تیم بعد از قبول هدایت تراکتور در اواسط لیگ نوزدهم و کسب قهرمانی جام حذفی، اکنون تبدیل به منجی نساجی هم شده است و امیدوار است با نگه داشتن این تیم در لیگ برتر، خود را پربارتر کند و شور و هیجان فوتبال در شمال ایران را پابرجا نگه دارد.

  بازی بعدی نساجی در فصل جاری مقابل پرسپولیس است که به نوعی یکی از دشوارترین بازی‌های آن‌ها در این فصل محسوب می‌شود. نساجی در بازی رفت ترمز پرسپولیس را در زمین باتلاقی ورزشگاه شهید وطنی کشیده بود اما این بار باید در ورزشگاه آزادی به مصاف قهرمان چهار دوره لیگ برتر برود و به هیچ وجه کار آسانی مقابل نایب قهرمان آسیا ندارد.

  ساکت الهامی و شاگردانش در صورت کسب مساوی در این دیدار هم قدم بزرگی برای بقا در لیگ و همینطور افزایش روحیه جنگندگی خود برخواهند داشت اما کار مقابل تیم پرستاره یا چندین بازیکن ملی‌پوش بسیار سخت‌ خواهد بود؛ به خصوص که شاگردان یحیی گل‌محمدی بعد از این بازی، در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند داشت و ارزش سه امتیاز این دیدار را به خوبی درک می‌کنند.

  برچسب ها :