پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ , Tuesday 21 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  معاون کمیته امداد مازندران عنوان کرد

  تقسیم مهربانی در ۶۰ پایگاه جشن نیکوکاری مازندران

  معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در ۱۳ اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد اجرا می شود.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، احمد سعادت در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در سیزدهم اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد  اجرا می شود.

  وی افزود: در چهاردهم اسفند ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در ۶۰ پایگاه و تمامی دفاتر مراکز نیکوکاری در محلات  برگزار می شود و در صورت برگزاری نماز جمعه در شهرستانهای استان در پانزدهم اسفند این جشن در میعادگاه های نماز جمعه برپا خواهد شد.

  معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هر کدام از ما در حد توانمان درجشن نیکوکاری شرکت کنیم اظهار داشت:جشن نیکوکاری با مشارکت آموزش و پرورش، صدا و سیما و بسیجیان برگزار می شود.

  وی  با بیان اینکه ۸۳خانوار در استان تحت حمایت این نهادقرار دارند، افزود: کمیته امداد مازندران امسال  با همکاری و همدلی خیران و مردم نوعدوست به مددجویان خدمات ارائه می دهد.

  سعادت تصریح کرد: هشت هزار و ۵۰۰  دانش آموز و هزار و ۶۰۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات حمایتی و جانبی در حوزه‌های مختلف بهره مند هستند.

  این مسئول ادامه داد: مازندران از ظرفیت بالایی برخوردار است و با برنامه ریزی مناسب می‌توانیم از این ظرفیت و فرصت در راستای خدمت به نیازمندان استفاده کنیم.

  وی از همکاری و همدلی و مشارکت خیران و فرهنگیان و مردم نوعدوست استان با کمیته امداد ، در راستای خدمت رسانی به مددجویان تقدیر کرد.

  سعادت گفت: مردم نوعدوست استان،می توانند به دفاترکمیته امداد ، درشهرستانهای مازندران ، مراجعه و یا کمک های خود را باشماره گیری آنی پرداخت #۰۱۱*۱*۸۸۷۷*با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود ، در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و همچنین اهدا کمک از طریق شماره کارت مجازی۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ یکی دیگر ازاین راههای مشارکت در جشن نیکوکاری است.

  برچسب ها :