پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ , Sunday 14 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 20619
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  نماینده ولی فقیه در مازندران:

  مسئولان در حفظ بیت‌المال کوتاهی نکنند/کار سیاسی و حزبی در شهرداری ممنوع

  نماینده ولی فقیه در مازندران خطاب به سرپرست شهرداری ساری گفت: خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با حمیدرضا مرادی سرپرست جدید شهرداری ساری اظهار کرد: شما به آسیب های حوزه شهرداری واقف هستید و سعی کنید خودتان وارد این آسیب ها نشوید و از آنها عبرت بگیرید و به شکلی جبران کنید و به جای فسادها، اصلاح لازم را انجام دهید.

  وی بیان کرد: یکی از مواردی که انسانها را به خطا و اشتباه می برد سیاسی کاری است، کار شهرداری را از کار سیاسی جدا کنید، کاری به جناح ها نداشته باشید و شهر را نگهداری کنید و کارش را برسید و ملاحظات و سلائق سیاسی و احزاب سیاسی را خیلی اجازه ظهور و بروز ندهید.

  نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه از مشاورین عاقل و مصلحت اندیش استفاده کنید، بیان کرد: سعی کنید استقلالِ در کار داشته باشید و آنچه مصلحت است آن را انجام دهید.

  این مسئول ادامه داد: بیت المال را حفظ کنید و سعی شود از حیف و میل آن جلوگیری کنید و هم شما و هم دیگران برداشت غلط از بیت‌المال نداشته باشید.

  محمدی لائینی افزود: باید حمایت همه گروهها، اصناف و اقشار را جلب کنید و آنها هم حمایت لازم را از مجموعه شهرداری داشته باشند، اگر درگیر منازعات باشیم کار پیش نخواهد رفت‌.

  وی بیان کرد: عناصر چاپلوس و متملق را از اطراف خود طرد کنید و راه ندهید و در عوض به کسانی که انتقاد خیرخواهانه و منصفانه می کنند بها دهید و از آنها استقبال کنید.

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: آغاز کار شما با دهه بصیرت و روز ۱۹ دی و همچنین برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم تجلیل و وداع ۸ شهید خوشنام در ساری همزمان شده است که امیدواریم به برکت این ایام مبارک و این شهدای عزیز در کار خود موفق باشید.

  وی اظهار کرد: به تعبیر قرآن کریم از خداوند متعال بخواهید صادقانه وارد شوید و صادقانه هم خارج شوید و خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید.