پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ , Tuesday 4 October 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 20458
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  نماینده ولی فقیه در مازندران:

  مردم ایران اسلامی ابزار دست دشمن نمی‌شوند

  نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مردم ایران اسلامی فریب برخی بازی خورده‌ها و ابزار دست دشمن نمی‌شوند و اوج مدیریت رهبری در دفع فتنه خطرناک سال ۸۸ با درایت و هوشیاری کاملا مشهود بوده و حوزه‌های علمیه باید بازوان ولایت و در مسیر آن قرار داشته باشند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در نشست با استادان و طلّاب حوزه‌های علمیه شهرستان آمل در حوزه علمیه امام حسن عسکری (ع)، انتشار برخی حرف‌های نسنجیده چند ماه اخیر در حوزه اقتصادی، سیاسی و امنیتی و انواع هجمه‌های تخریبی در شبکه‌های اجتماعی را محکوم و این روند را زیبنده جامعه اسلامی و دینی ایران اسلامی ندانست.

  وی با بیان اینکه برخی هم صنف و هم لباسی‌های ما و نیز برخی افراد خودفروخته داخلی نقش پیاده نظام دشمنان قسم خورده این کشور شرا ایفا می‌کنند افزود: جامعه روحانیت باید از این افراد در هر جایگاه و مقامی دوری و آن‌ها را طرد کرده و برای حفظ امنیت و آرامش کشور دغدغه داشته باشند.

  نماینده ولی فقیه درمازندران همچنین بر اطاعت محض از منویات مقام معظم رهبری با توجه به شرایط حساس کشور و گریبانگیر بودن با هجمه‌های سنگین تحریم و مشکلات معیشتی، برای برون رفت از این وضعیت تاکید کرد.

  آیت الله محمدی لائینی با اشاره به محدود شدن برگزاری بیشتر برنامه هاب حضوری و بازدید‌ها به دلیل ادامه شرایط بیماری کرونا در مازندران گفت: در برنامه دوره ای، بازدید از مدارس و حوزه‌های علمیه سراسر استان انجام می‌شود.

  نماینده ولی فقیه در مازندران، وظیفه همه مراکز حوزوی را تعلیم و تربیت دینی، دوری از وهمیات و نورانی کردن دل‌ها به نور علم عنوان کرد و افزود: بسیاری از افراد این نور را نپذیرفته و در نقش عنصر خائن ظاهر شده و باید در حوزه‌های علمیه، نسبت به این موضوع حساس و اهمیت داده شود.