پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ , Tuesday 31 January 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 20073
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان, ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > سیاسی > ویژه ها
 •   

  امام جمعه رامسر:

  مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی رونق تولید و امید را در مردم افزایش می‌دهد

  امام جمعه رامسر گفت: دستور مبارزه قاطع با فساد، تاکید بر اقتصاد مقاومتی و تحرک پذیری مسئولین سبب رونق اقتصادی و امید بخشی به مردم خواهد شد.

  به گزارش رامسرنوین، حجت الاسلام حسین تقی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه مردم به حجم بالای زباله در جنگل ها و شهر معترض هستند اظهار کرد: شهروندان در تولید زباله به شهردار کمک کنند و زباله خشک و تر را از هم جدا کنند تا حجم زباله کم شود ومردم نسبت به دفن زباله در باغ خود اقدام کنند که تقوای اجتماعی است.

  وی در پاسخ به سوال برخی افراد مبنی بر اینکه فتنه ۹۸ لبنان و عراق چگونه قابل ارزیابی است افزود: رامسری های ولایتمدار در سال ۸۸ به کاندایدهای چهارگانه رای دادند و با رای دادن به آن چهره ها وقتی دیدند فضا غبار آلود شده به میدان نیامدند که به عزم و بصیرت مردم این شهر باریکلاآفرین میگویم.

  امام جمعه رامسر تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهرها در پی است و آمریکایی ها قصد فریب دارند و ممکن است برای سال ۹۷ جنجال کنند و برای سال ۹۸ نقشه بکشند.

  این مسئول افزود: برخی ها هشدار رهبری را در دو میدان بررسی کردند و هشدار میدان رهبری در دو میدان جغرافیایی قابل تحلیل است.

  تقی پور تاکید کرد: رهبری فرمودند این خبر است تحلیل نیست و این نظام شناختن دوست از دشمن و خودی از غیر خودی است.

  وی  تصریح کرد: اسم رمز آمریکایی برای فتنه ۹۸ در ایران گزارش فساد سیستماتیک، صحنه را خالی کردن، استیضاح های نابجای رییس دولت و ناکار آمد نشان دادن مسئولین بود.

  امام جمعه رامسر افزود: نصرت الهی و توسل به مسئولین توسط معصومین و ملت قهرمان، روشن بینی بصیرت و صبر و حوصله ملت غیور ایران در برابر گرانی مشت محکمی بر دهان دشمنان زد.

  تقی پور گفت: شعار مردم این بود ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و نیازمند اطاعت از ولایت فقیه هستیم و ارتش قهرمان سپاه شجاع نیروی انتظامی و قوای مسلح و درایت و تیزبینی رهبر معظم انقلاب سبب اقتدار ایران اسلامی است.

  وی افزود: در هشت محور رهبری کشور را هدایت کرد تا اسم رمز آمریکا تذکر به کسانی بود که می گفتند دزد، گفت شما مسئولید و نمی‌دانم چرا پیگیر فسادی هستید که سابق خود در آن مسئول بودید!

  این مسئول تصریح کرد: دستور مبارزه قاطع با فساد، تاکید بر اقتصاد مقاومتی و تحرک پذیری مسئولین سبب رونق اقتصادی و امید بخشی به مردم خواهد شد.

  امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه در شهرستان رامسر همت به فرماندار و مسئولین کارها  و امورات بخوبی پیش می‌رود تصریح کرد: کسانی که برای رفع موانع تولید به بن بست میخورند به حقیر مراجعه کند و با پیگیری و تذکر پس از چندین بار در تریبون نماز جمعه اعلام می‌کنم کدام مسئول کوتاهی می‌کند.

  تقی پور گفت: تغییر رئیس قوه قضائیه و برخورد قاطع با فساد بدون در نظر گرفتن مسائل جناحی سبب امید بخشی به مردم و پاک سازی فضای جامعه از فساد شد.

  وی افزود: تلاش صادقانه رئیس دستگاه قضا و آغاز فساد زدایی در دستگاه قضا مردم را امیدوار کرده است.

  این مسئول تصریح کرد: فشار حداکثری روی ایران اثر ندارد و زمانی که حضور ایران در حوزه مقاومت به اوج رسیده دشمنان دست به آشوب در کشورهای عضو مقاومت زدند تا بازوی مقاومت را تضعیف کنند.

  امام جمعه رامسر با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات مجلس شرکت می‌کنیم و در ۲ اسفند ۹۸ مشت محکم به دهان دشمنان و میخ طویله را بر آمریکا خواهیم کوبید.