پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ , Monday 5 June 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 19818
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  چطور لباس قهوه‌ای را با تیپ مردانه هماهنگ کنیم؟

  نگاهی به کمد لباس خود بیندازید. بیشتر اوقات مشکی، سرمه‌ای و خاکستری بیشترین سهم را از آن خود کرده اند. اگر مقداری اهل تنوع باشید رنگ سفید و یک رنگ روشن دیگر (قرمز و سایر موارد) نیز در میان آن‌ها یافت می‌شود.

   به گزارش  رامسرنوین به نقل از بلاغ، معمولاً لباس قهوه‌ای انتخاب بسیاری افراد است.به نقل از بیتوته این رنگ زیبا و بخصوص همچون مشکی، سرمه‌ای و خاکستری بسیار پرکاربرد است.

  انتخاب لباس قهوه‌ای برای تیپ مردانه

  بار دیگر به کمد لباس‌های خود نگاه کنید. بدون شک تفاوت لباس قهوه‌ای خود را با دیگر لباس‌ها متوجه خواهید شد. رنگی که برای بیشتر موقعیت‌ها مناسب است. آن را با دیگر لباس‌ها به راحتی می‌توان پوشید و حد واسط رنگ‌های تیره و روشن محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید لباس قهوه‌ای بپوشید، اما نمی‌دانید چطور، با ما همراه باشید.

  جایگاه لباس قهوه‌ای در کمد لباس

  نگاهی به کمد لباس خود بیندازید. بیشتر اوقات مشکی، سرمه‌ای و خاکستری بیشترین سهم را از آن خود کرده اند. اگر مقداری اهل تنوع باشید رنگ سفید و یک رنگ روشن دیگر (قرمز و سایر موارد) نیز در میان آن‌ها یافت می‌شود. البته فقط برای تنوع در کمد لباس، چون آن‌ها را معمولاً نمی‌پوشید. شلوار، ژاکت، کت، تی شرت، کت و شلوار و حتی کفش‌های شما بیشتر از میان این رنگ‌هاست. مشکل از طرف شما نیست، لطفاً به کمد لباس خود دست نزنید. این‌ها رنگ‌های خنثی هستند. با بیشتر سبک‌های پوشش و رنگ‌ها مطابقت دارند.

  در این مواقع فکر می‌کنید همه چیز یکنواخت شده است. کمد شما روح ندارد. به فکر مقداری تفاوت می‌افتید. مشکل اینجاست که با پوشیدن رنگ‌های قرمز، زرد، سبز و دیگر رنگ‌های روشن میانه‌ی خوبی ندارید. اگر هم بخواهید بپوشید برای مواقع بسیار خاص از آن‌ها استفاده می‌کنید. اینجاست که لباس قهوه‌ای وارد می‌شود.

  لباس قهوه‌ای و بی رنگ‌ها

  لباس قهوه‌ای جدای از تنوع در غلظت رنگ، با بیشتر لباس‌های موجود در کمد شما نیز مطابقت دارد. رنگ‌های روشن مانند شتری و بژ نیز جزو خانواده‌ی قهوه‌ای بشمار می‌روند. این‌ها و چند رنگ دیگر را بدون رنگ (Achromatic) می‌نامند. دلیل آن این است که از ترکیب رنگ‌های مختلف مشکی، خاکستری و سفید پدید آمده‌اند. به همین دلیل تفاوت زیادی بین آن‌ها وجود ندارد. این رنگ‌ها را بیشتر اوقات رنگ‌های خاکی می‌نامند. چنین رنگ‌هایی به سادگی با یکدیگر تطبیق می‌یابند. رنگ‌های دیگری همچون زیتونی هم در این تعریف جای می‌گیرند.

  اما چرا باید لباس قهوه‌ای پوشید؟ یک از دلایل این است که قهوه‌ای یک رنگ غنی و پرکاربرد است. از طرفی مثل رنگ‌های خنثی بیش از حد استفاده نمی‌شود و به گونه‌ای خاص و متفاوت است. تنوع رگه‌های مختلف این رنگ زیاد است و به علاوه هنگام پوشیدن فرم خاصی به سبک پوشش شما می‌دهد. با لباس قهوه‌ای می‌توان رنگ‌های دیگری که با رنگ‌های خنثی نمی‌توان پوشید را امتحان کرد. همان طور که اشاره شد با بیشتر رنگ‌ها (بخصوص آبی و سبز) تطبیق می‌یابد. به این دلایل همه‌ی آقایان باید در کمد لباس خود حدأقل یک قطعه لباس قهوه‌ای داشته باشند.

  نحوه پوشیدن لباس قهوه‌ای برای شروع

  در صورتی که تابحال لباس قهوه‌ای نپوشیده اید بهتر است با یک مورد ساده شروع کنید. بهترین شروع برای انتخاب لباس قهوه ای، کفش است. قهوه‌ای جذابیت و تفاوت بیشتری نسبت به مشکی دارد. ترکیب کفش‌های قهوه‌ای با شلوار جین تیره یک سبک منحصر به فرد ایتالیایی پدید می‌آورد. بهتر است ابتدا با رنگ‌های قهوه‌ای تیره و غلیظ شروع کنید. هنگامی که اعتماد به نفس شما افزایش یافت می‌توانید انواع روشن‌تر لباس قهوه‌ای را نیز امتحان کنید.

  تی شرت قهوه‌ای ساده نیز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این تی شرت زیر کت تک سرمه‌ای یا شلوار جین معمولی جلوه‌ی زیبایی خواهد داشت. ترکیب این تی شرت قهوه‌ای با یک جفت کفش شتری هم می‌تواند جذاب باشد. البته این کار جسارت بیشتری می‌طلبد. ممکن است استفاده‌ی زیاد از قهوه‌ای تصور شما را از سبک پوششتان متفاوت سازد. اعتماد به نفس شما کاهش یافته و رنگ قهوه‌ای به کلی از چشمان شما بیفتد.

  نحوه پوشیدن لباس قهوه‌ای برای حرفه‌ای‌ها

  ممکن است در کمد لباس شما یک جفت کفش قهوه‌ای پیدا شود. شلوار چینوی شتری و تی شرت قهوه‌ای را برای مدتی استفاده کرده اید. اکنون موقع آن رسیده که مقداری تفاوت ایجاد کنید. پیراهن و دستمال گردن (کراوات برای محیط‌های رسمی) می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. پوشیدن لباس قهوه‌ای مقداری تفاوت نیاز دارد.

  ترکیب ژاکت بژ و یک پیراهن راه راه آبی و دستمال گردن (یا کراوات) قرمز یا زرشکی فوق العاده جلوه می‌کند. انتخاب سبک تیره یا روشن بستگی به خودتان دارد. رنگ قهوه‌ای شکلاتی و پررنگ همراه رنگ‌های تیره همچون سرمه‌ای و زرشکی بسیار عالی جواب می‌دهد. همچنین ترکیب رگه‌های روشن قهوه‌ای با صورتی، مغز پسته‌ای و آبی روشن فوق العاده خواهد بود.

  پیراهن و کراوات شتری همراه رنگ‌های سرمه ای، زیتونی و حتی قهوه‌ای پررنگ هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

  نحوه پوشیدن لباس قهوه‌ای برای اساتید

  دیگر چیزی نمانده که امتحان کنید؟ همه نوع لباس قهوه‌ای پوشیده اید؟ اما هنوز هم فرصت ماجراجویی دارید. بهتر است کت و شلوار قهوه‌ای را مد نظر داشته باشید. رنگ‌های میانه همچون توتونی می‌تواند جلوه‌ی مناسبی داشته باشد. البته برای انتخاب کت و شلوار همیشه تن خور مهم‌تر از رنگ است. اگر کت و شلوار کاملاً اندازه‌ی شما باشد بدون شک قهوه‌ای فوق العاده خواهد بود.

  ترکیب این کت و شلوار با پیراهن آبی، سبز و شتری بسیار جذاب است. پیراهن گینگام آبی و کراوات قهوه‌ای پررنگ ترکیب چشم نوازی پدید می‌آورد که بدون شک از پوشیدن آن پشیمان نخواهید شد.

  جدای از کت و شلوار می‌توانید به لباس قهوه‌ای دیگری نیز فکر کنید. به عنوان مثال یک اورکت شتری یا یک کت چرمی قهوه‌ای می‌توانند برای فصل سرما گزینه‌های جذابی باشند.

  کلام آخر

  در نهایت مطمئن باشید که لباس قهوه‌ای برای بیشتر موقعیت‌ها مناسب است. ترکیب این رنگ زیبا با بیشتر رنگ‌ها توصیه می‌شود. قهوه‌ای ظاهری متفاوت به شما می‌بخشد که توجه زیادی هم جلب نمی‌کند.