پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ , Tuesday 29 September 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17780
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده
 •   

  فرماندار رامسر گفت:

  راه توسعه گردشگری را در هموارسازی مسیر برای جذب سرمایه گذاری در رامسر می دانیم

  فرماندار رامسر در شورای اداری شهرستان رامسر با حضور استاندار مازندران گفت:تلاش می کنیم با همت و تدبیر با غفلت های گذشته خداحافظی کنیم.

  به گزارش رامسرنوین ، فرماندار رامسر در شورای اداری شهرستان رامسر با حضور استاندار مازندران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: شهرستان رامسر دارای ۷۵ هزار جمعیت و دو شهر و یک بخش می باشد که جمعیت ثابت آن ۷۵ هزار نفر و جمعیت شناور آن در طول سال ۵ تا ۷ میلیون نفر است.

  وی با معرفی کوتاه از جاذبه ها و اقدامات ارزشمند پس از انقلاب اسلامی در شهرستان رامسر بیان کرد: ما در شهرستان رامسر در همه حوزه ها با رویکرد گردشگری نگاه می کنیم و باید گردشگری دریایی و جنگلی را مورد بهره برداری قرار بدهیم تا بتوانیم شاهد تحول در بحث توسعه اجتماعی و اقتصادی باشیم.

  محمد آزاد بیان کرد: باغ ۳۳ هکتاری رامسر در منطقه ای ویژه و بکر رامسر سالها است که مورد بی مهری قرار گرفته است که در روزهای گذشته به همت شهرداری و شورای شهر رامسر اقداماتی در جهت احیای این باغ انجام شده است و انتظار داریم تا توجه ویژه ای نسبت به احیای این باغ داشته باشید.

  وی قلعه تاریخی مارکو را در شهر کتالم و سادات شهر پتانسیلی گردشگری و منحصر به فرد برای شهرستان رامسر دانست و گفت: قطعا پیگیری و توسعه منطقه قلعه مارکو رامسر موجب اعتلای گردشکری منطقه کتالم و سادات شهر می شود.

  وی ضمن تقدیر از همه تلاش ها و خدمات دولت های گذشته اظهار کرد: تلاش می کنیم که با همت و تدبیر مسولان با غفلت های گذشته خذاحافظی کنیم.

  فرماندار رامسر در پایان گفت: راه نجات را در هموار سازی مسیر برای جذب سرمایه گذار در شهرستان می دانیم و امیدواریم که این مهم مورد توجه قرار گیرد.