پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ , Friday 18 June 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17427
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  اظهارت امام جماعت آمریکایی رسانه‌های اسرائیلی را نگران کرد

  در پی اظهارات امام جماعت مسلمانان تنسی آمریکا در مورد تلاش رژیم صهیونیستی برای تخریب اماکن مقدس مسلمانان، رسانه‌های حامی اسرائیل، فشار گسترده‌ای علیه وی راه انداخته‌اند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، امام جماعت مسلمانان تنسی آمریکا در خطبه‌ای صهیونیست‌ها را به توطئه برای نابودی اماکن مقدس مسلمانان متهم کرد.

  در پی اظهارات امام جماعت مسلمانان تنسی آمریکا در مورد تلاش رژیم صهیونیستی برای تخریب اماکن مقدس مسلمانان، رسانه‌های حامی اسرائیل، فشار گسترده‌ای علیه وی راه انداخته‌اند.

  «احمد الهادی شریف» امام جماعت مسلمانان تنسی چندی قبل در جمع مسلمانان حاضر در مرکز اسلامی تنسی در «آنتیوچ» نسبت به دسیسه‌های رژیم صهیونیستی برای حمله به مراکز اسلامی هشدار داد و گفت: «آگاه باشید که اگر بیت المقدس را از دست دهیم، دیگر نمی‌توان صهیونیست‌ها را متوقف کرد و دشمنان خدا با پیشروی سعی در نابودی کعبه خواهند داشت.»

  در پی این اظهارات، رسانه‌هایی چون «آلگماینر» و «بریتبارت» که به داشتن مواضع ضداسلامی معروف هستند، به شدت به وی تاخته‌اند.

  شریف در سخنرانی خود صهیونیست‌ها را تروریست‌های شماره یک جهان نامید و گفت که بین «قوم یهود» و «صهیونیست‌های ظالم» تمایز قائل می‌شود.

  وی با بیان اینکه «صهیونیست‌ها از تمامی مرزهای سرکوب و ظلم و ستم تخطی کرده‌اند.»، گفت: «خداوندا، از آن‌ها انتقام بگیر. پرودگارا، امکان برافراشته شدن نشان‌های صهیونیست‌‌ها را میسر مساز و آن‌ها را در رسیدن به اهدافشان مغلوب نما. پرودگارا، آن‌ها را مغلوب و مستاصل نموده و حامی ما باش.»

  الگماینر در توصیف امام جماعت تنسی نوشت: احمد الهادی شریف، زاده سومالی از مه سال ۲۰۱۱ در این مرکز مشغول به فعالیت است و در دهه گذشته نیز در سومالی و کنیا مشغول آموزش علوم اسلامی بوده و در حوزه علوم رسانه نیز تخصص دارد.

  برچسب ها :