پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 19 June 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17403
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  در اعتراض به توئیت رئیس جمهور آمریکا؛

  پلوسی و شومر ملاقات خود با ترامپ را لغو کردند

  در پی توئیت امروز دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و انتقاد شدید وی از «نانسی پلوسی» و «چاک شومر» از رهبران اقلیت دمکرات سنا، این دو نماینده سرشناس پر نفوذ دموکرات ها جلسه مشترک خود با ترامپ که قرار بود در کاخ سفید و بر سر مسائل مربوط به بودجه سال آینده این کشور برگزار شود را لغو کردند.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، نانسی پلوسی و چاک شومر از رهبران اقلیت ها در سنای آمریکا در واکنش به پیام توئیتری دونالد ترامپ، ملاقات خود با وی را لغو کردند.

  به گزارش ان بی سی، در پی توئیت امروز دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و انتقاد شدید وی از «نانسی پلوسی» و «چاک شومر» از رهبران اقلیت دمکرات سنا، این دو نماینده سرشناس پر نفوذ دموکرات ها جلسه مشترک خود با ترامپ که قرار بود در کاخ سفید و بر سر مسائل مربوط به بودجه سال آینده این کشور برگزار شود را لغو کردند.

  بر اساس این گزارش، این دو نماینده دمکرات ها در مجلس نمایندگان با انتشار بیانیه ای مشترک اعلام کردند: با توجه به این موضوع و اینکه رئیس جمهور در کاخ سفید با دمکرات ها کاری ندارد، ما معتقدیم که بهترین راه در پیش رو ادامه مذاکرات با همکاران جمهوریخواه خود در کنگره (به جای راهکار فعلی ) است.

  لازم به ذکر است دونالد ترامپ امروز با انتشار پیامی توئیتری در حساب شخصی خود آورده بود: آنها (دمکرات ها) به دنبال روانه کردن سیل مهاجرت غیرقانونی به سمت کشورمان هستند که (توانایی ما) برای مبارزه با جرم را کاهش داده و می خواهند مالیات را افزایش دهند.

  لازم به ذکر است «نانسی پلوسی» روز گذشته نیز با انتقاد از تعدی‌های جنسی ترامپ علیه زنان، گفت: انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور سیل این اتهام زنی‌ها علیه مقامات و شخصیت های شناخته شده آمریکایی را به راه انداخته است.