پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 19 June 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17377
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  حسینی: شاهد هیچ تحولی از سوی دولت نیستیم

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ تحولی از سوی دولت در حوزه‌های مختلف شاهد نیستیم، گفت: منتظر ۱۰۰ روزهای دیگر هم می‌مانیم.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی  با اشاره به اعلام گزارش ۱۰۰ روزه رئیس‌جمهور، اظهار داشت: ما تاکنون هیچ تحول آن‌چنانی در حوزه‌های مختلف از سوی دولت شاهد نیستیم و در برخی از موارد با مشکلات جدیدی هم مواجه شده‌ایم.

  وی با اشاره به گرانی‌های اخیر در حوزه اقتصادی،‌ افزود: طرح تحول سلامت که دولت آقای روحانی در حد گسترده‌ای بر روی آن مانور می‌داد اکنون به بن‌بست رسیده است و دولت قادر به ادامه دادن به این طرح نیست چه بساکه از ابتدا پیش‌بینی‌های درست صورت نگرفت و یا نتوانستند درآمدهای لازم را اختصاص دهند.

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن انتقاد از کاهش بودجه عمرانی کشور، تأکید کرد:‌ اگر بناست در کشور رونقی ایجاد شود باید هزینه‌های به‌جای جاری به سمت بودجه‌های عمرانی، سرمایه‌ای و اقدامات عملی جهت داده شود.

  حسینی با اشاره به زلزله غرب کشور،‌ گفت: اگر سپاه و ارتش در همان ساعات اولیه به کمک مردم نمی‌شتافتند فاجعه بزرگ‌تری رخ می‌داد و بر تعداد کشته‌ها افزون می‌شد.

  وی تأکید کرد: ما از آقای روحانی انتظار داریم اگر در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم کاری را صورت نداد، در روزهای آینده و آینده‌تر اقداماتی را صورت دهند و ما امیدوار هستیم.

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در مبارزه با داعش،‌ گفت: امیدواریم برخی از گروه‌ها و احزاب که بر استراتژی سازش با آمریکا تکیه داشتند تجدیدنظر کرده و بدانند که راه‌حل برخی اتفاقات مذاکره و سازش نیست.