پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 19 June 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17261
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مارادونا از دخترش شکایت کرد!

  اسطوره فوتبال آرژانتین از دختر خود شکایت کرد که ممکن است به همین دلیل او را به زندان بفرستد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ،به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس اسپانیا، دیه‌گو مارادونا از دختر بزرگ خود جیانیا به جرم کمک به مادرش کلودیا ویافانیه برای ربودن بخشی از دارایی‌های ستاره سابق تیم ملی آرژانتین شکایت کرده که این شکایت ممکن است منجر به حبس او شود.

  مارادونا از همسر سابقش (مادر جیانی) به جرم دزیدن رقمی معادل ۴ میلیون یورو از درآمدهای او در فاصله سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ (زمانی مدیریت بخشی از درآمد‌ها و دارایی‌های او را برعهده داشت) شکایت کرده است. این جنجال اما حالا فراتر از جنگ کاپیتان سابق آلبی‌سلسته با همسر سابقش پیش رفته چون او از دختر بزرگش هم به اتهام کمک به مادرش برای سوء استفاده مالی از وی شکایت کرده است.

  طبق اعلام ماتیاس مورلا، وکیل مارادونا، فرزند بزرگ سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و همسر سابق سرخیو آگوئرو یک حساب بانکی در اروگوئه باز کرده و بخشی از درآمدهای پدرش را به آن حساب انتقال داده و چند روز بعد آن مبلغ را برداشت کرده است. از آنجایی که دختر مارادونا در دادگاه حاضر شده و تأیید کرده است که مادرش مدیریت بخشی از پول‌های مارادونا را برعهده داشته است، سازمان قضایی آرژانتین ممکن است که او را هم به زندان بفرستد.

  مورلا در این خصوص گفت: آنها با خودشان فکر می‌کردند که اگر این کار را انجام دهند، مارادونا می‌خواهد چه کار می‌کند؟ با قاضی حرف می‌زند و از او می‌‌خواهد که پروسه رسیدگی به تخلفات‌شان را متوقف کند؟ رسیدگی به چنین مسائلی به خاطر یک قاضی و دادستان نمی‌تواند متوقف شود و FBI هم الان وارد ماجرا شده است. حالا این فقط دیه‌گو نیست که قربانی شده بلکه خزانه‌داری آرژانتین هم متضرر شده است.

  به محض انتشار این خبر در رسانه‌ها، جیانی در توئیتر پستی گذاشت و به آن واکنش نشان داد.

  وی نوشت: از همه شما به خاطر پیام‌های حمایت‌آمیزتان متشکرم. من الان در حال سپری کردن یک تجربه زیبا هستم. من از او (پدرم) چیزهای بدتر از این را بخشیده‌ام و امروز هم تصمیم گرفته‌ام این کار را انجام دهم. اینجا از فاصله‌ای دور، من فقط می‌توانم بگویم که دوستش دارم و از او تشکر می‌کنم چون به لطف او بود که من توانستم انتخاب کنم چه شخصی باشم و چگونه زندگی کنم.

  مارادونا و همسر سابقش ۱۳ سال کنار هم زندگی کردند اما اعتیاد ستاره سابق فوتبال آرژانتین به مواد مخدر و خیانت‌های او، مادر دو دختر «ال‌دیگو» را وادار به ارائه دادخواست طلاق کرد و به این ترتیب زندگی مشترک آنها در سال ۲۰۰۴ به صورت رسمی به پایان رسید.