پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ , Thursday 28 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > چند رسانه ای > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  با حضور مسئولین استانی و شهرستانی:

  همایش استانی دیابت در رامسر برگزار شد+تصاویر

  همایش بزرگ استانی دیابت به مناسبت روز جهانی دیابت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی با دعوت از عموم مردم در اردوگاه هفت تیر رامسر برگزار شد.

  به گزارش رامسرنوین، همایش بزرگ استانی دیابت با حضور مسئولین استانی، شهرستانی، شوراهای شهر و روستا، مدیران شبکه، معاونین بهداشتی و کارشناسان بیماریهای غیر واگیر استان در اردوگاه شهدای هفت تیر برگزار شد.

  برگزاری همزمان همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت روز جهانی دیابت با شعار حق زنان برای داشتن آینده سالم از مسجد اباذر دریاپشته تا اردوگاه هفت تیر با همکاری شورای اسلامی و دهیاری های دهستان سخت سر شبکه بهداشت و درمان رامسر نیز جزو برنامه های مرتبط با همایش استانی دیابت بود.

  ‍محمد آزاد فرماندار شهرستان رامسر در سخنرانی کوتاه در این همایش استانی گفت: باید با برپایی همایش وکارگاهها، آگاهی بخشی جامعه و ترویج سبک درست زندگی، مردم را با مخاطرات ابتلا به بیماری ها ازجمله دیابت که روز به روز در حال شیوع است آگاه سازیم.

  وی افزود: دولت نگاه ویژه به حوزه سلامت ودرمان دارد و این امر جزو مباحت همیشگی، مهم و موثر در استراتژی های دولتی است.

  در ادامه این برنامه ، سرکار خانم دکتر سهراب استاد دانشگاه و متخصص مربوطه از مرکز تحقیقات دیابت استان مازندران، سرکار خانم گودرزی کارشناس ارشد تغذیه از شرکت نوونوردیسک پارس _جناب دکتر آهنگر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در مباحث مختلف و پیرامونی دیابت به سخنرانی پرداختند.

  اجرای موسیقی زنده و سنتی توسط گروه فرهنگی هنری باران و اجرای نمایش توسط هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی رامسر از دیگر آیتم های جذاب و میان برنامه های همایش استانی دیابت بود.

  سرو یک میان وعده غذایی سالم تحت عنوان “ساعت دهی مقوی” که خطرات ابتلا به دیابت را گوشزد و کاهش می دهد در حاشیه همایش استانی دیابت در رامسر به انجام رسید.