پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ , Sunday 17 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17041
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  اهم فعالیت های اجرا شده هفته کتاب در شهرستان رامسر

  در پایان هفته کتاب، زنیب سلمان طالشی مدیر اداره کتابخانه های شهرستان رامسر در مصاحبه ای با خبرنگار رامسر نوین از برنامه های اجرا شده هفته ی کتاب در این شهرستان گفت.

  به گزارش رامسرنوین ، در پایان هفته کتاب، زنیب سلمان طالشی مدیر اداره کتابخانه های شهرستان رامسر در مصاحبه ای با خبرنگار رامسر نوین از برنامه های اجرا شده هفته ی کتاب در این شهرستان گفت.

  اهم برنامه های اجرا شده هفته ی کتاب اداره کتابخانه های رامسر بدین شرح است:

  نواختن زنگ مطالعه در دبستان فرید رامسر در اولین روز هفته کتاب با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش رامسر و تقدیر از کتابخوان برتر خانم سارا احمد خانی در این مراسم .

  برگزاری نمایشگاه کتاب در بازار بزرگ آرامش به همراه برنامه ها و معرفی فعالیتهای کتابخانه ها ی شهرستان.

  پیاده روی بانوان شاغل ادارات با شعار آینده روشن با خانواده کتابخوان” در بلوار معلم در دومین روز هفته ی کتاب .

  برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای با همکاری مدرسه امام علی ، نشست کتابخوان با همکاری مدرسه طالقانی ، نشست کتابخوان با اعضا گروه مطالعاتی یا ر مهربان با حضور فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان و برگزاری نشست کتابخوان برای زنان خانه دار در کتابخانه کتالم .

  برگزاری نقاشی متری با موضوع کتاب و کتابخوانی در مدرسه امام علی ( ع ) .

  بازدید اعضا سالمندان نورا از کتابخانه فرید و برگزاری برنامه کتابخوانی برای آنها و برگزاری نقاشی متری برای سالمندان و معرفی کتاب قصه هایی از کلیله و دمنه و خواندن قصه از این کتاب و همچنین خواندن شعرهای محلی از کتاب پئز کلاک نویسنده مسعود عطوفت شمسی .

  برگزاری سومین کارگاه آموزشی مادران قصه گو با همکاری دبستان فرید با حضور مادران دانش آموزان این دبستان و آموزش شیوه های قصه گویی به مادران .

  معرفی کتاب و آموزش نویسندگی توسط نویسنده کتاب ” عطر گل یاس ” نویسنده آقای پور منصوری برای نوجوانان در محل کانون پرورش فکری کودکان کتالم .

  دیدار کتابداران با فرماندار و امام جمعه رامسر در روز کتاب ، کتابدار و کتابخوانی و اهدا لوح تقدیر و از طرف فرماندار و امام جمعه به کتابداران

  بازدید مدارس شهرستان از کتابخانه ها در طول هفته ی کتاب

  بازدید شهردار رامسر از کتابخانه احمد نژاد رامسر و اهدا ۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه های شهرستان

  بازدید رئیس دانشگاه پیام نور رامسر به اتفاق همکارانشان از کتابخانه فرید رامسر

  بازدید ریاست محترم پژوهش سرای فرید جناب آقای قربانی و همکارانشان از کتابخانه فرید رامسر

  غبار روبی مزار شهدا توسط کتابداران در روز کتاب ، کتابخوانی و کتابدار

  اجرای برنامه های مختلف ( قصه خوانی ، جمع خوانی کتاب ) برای دانش آموزان مدارس که از کتابخانه های شهرستان ( فرید ، احمد نژاد ، دکتر کنی ، آقا بسمل سادا تشهر و احمری نژاد کتالم ) بازدید نمودند .

  اجرای طرح عضویت رایگان در کلیه کتابخانه های شهرستان در ۲۴ آبان ماه

  مدیر اداره کتابخانه های شهرستان در پایان افزود: در شش ماهه اول سال ۹۶ آمار اعضا فعال کتابخانه ها ۳۵۰۰ نفر تعداد کتابهای موجود در کتابخانه های شهرستان ۸۵۰۰۰ نسخه است. تعداد مراجعان به کتابخانه در شش ماهه اول به کتابخانه های شهرستان ۳۵۰۰۰ نفر و تعداد کتب امانت داده شده ۲۵۰۰۰ جلد کتاب بوده است.