پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ , Sunday 24 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16980
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  حرف‌های مخفیانه طارمی و کی روش

  مهدی طارمی می‌خواهد به اروپا برود. این هدفی است که او دارد. خود مهدی هم به این نتیجه رسیده که می‌توانست امسال با رفتن به اروپا، در آستانه جام جهانی قدم بزرگی برای آماده‌سازی خودش بردارد ولی مشکل او این بود که سال گذشته پس از بازگشت به پرسپولیس قرارداد دو ساله امضا کرد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، مهدی طارمی می‌خواهد به اروپا برود. این هدفی است که او دارد. خود مهدی هم به این نتیجه رسیده که می‌توانست امسال با رفتن به اروپا، در آستانه جام جهانی قدم بزرگی برای آماده‌سازی خودش بردارد ولی مشکل او این بود که سال گذشته پس از بازگشت به پرسپولیس قرارداد دو ساله امضا کرد.

  او به همین دلیل امسال با مخالفت قرمز‌ها برای جدایی روبه‌رو شد. رقم‌هایی که باشگاه برای رضایتنامه اش اعلام می‌کرد، به هیچ عنوان از سوی باشگاه‌های اروپایی پرداخت نشد تا این بازیکن در جمع قرمز‌ها باقی بماند.

  طارمی هم در آسیا خوب بود و هم در بازی‌های ملی، اما اینکه هیچ باشگاهی در اروپا حاضر نشد پول رضایتنامه اش را بدهد و او را جذب کند، کاملاً نشان می‌داد چه نگاهی به لیگ ایران وجود دارد. کی‌روش هم معقتد است لیگ برتر فاقد کیفیت است و به همین دلیل بازیکنان باید به اروپا بروند.

  وقتی او به این نتیجه رسید که نمی‌تواند لیگ ایران را تغییر دهد و کیفیت آن را بالا ببرد، تصمیم گرفت بازیکنان را تحت فشار بگذارد تا به اروپا بروند. در حال حاضر ایران نزدیک به ۱۴ لژیونر در اروپا دارد و بعد از جام جهانی احتمالاً آمار بیشتر از این هم می‌شود. یکی از بازیکنانی که از همین حالا برای آینده برنامه ریخته، مهدی طارمی است. او در پرسپولیس ماند و همین ماجرای رفت و برگشتش به این باشگاه، برای او دردسر بزرگی درست کرد.

  البته خود طارمی در این ماجرا‌ها نقش اصلی را داشت. در هر صورت این بازیکن در صحبت‌هایی هم که با کارلوس کی‌روش داشته، به او گفته است: «می‌خواهم بعد از جام جهانی به اروپا بروم.» اتفاقی که درخشش او در روسیه، می‌تواند آن را قطعی کند. از همین حالا مهدی پیشنهاداتی از همان کشور میزبان جام جهانی دارد. درخشش او در بازی دوستانه مقابل روسیه، ایجنت‌های این کشور را به سمت مهدی کشاند. مهدی می‌خواهد بعد از جام جهانی هرطور شده به اروپا برود.