پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ , Thursday 28 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16671
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  تخلفات انتصاباتی نجفی ادامه دارد

  باتوجه به اینکه سازمان بازرسی کل کشور تا ۲۰ آبان مهلت داده بود که بازنشستگان ترک پست کنند همچنان ۳ معاون بازنشسته شهردار تهران در شهرداری حاضری می‌زنند.

  به گزارش  رامسرنوین به نقل از بلاغ، امروز آخرین مهلت سازمان بازرسی کل کشور به دستگاه های اجرایی برای ترک پست مدیران بازنشسته است. پیش از این محمد سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده بود براساس استفساریه جدید مجلس شورای اسلامی شهر تهران به کار گماردن بازنشستگان در پست های مدیریتی غیزقانونی است.

  سراج به دستگاه‌های کشور تا ۲۰ آبان مهلت داد نسبت به ترک پست مدیران اقدام کنند؛ پس از انتخاب محمد علی نجفی به عنوان شهردار تهران، ۳ نفر از معاونان خود را از بازنشستگان انتخاب کرد که در همان ابتدا هم اعتراض‌های بعضی از اعضای شورای شهر را به همراه داشت.

  امروز براساس اعلام رئیس سازمان بازرسی کل کشور آخرین مهلت دستگاه‌ها برای ترک پست مدیران بازنشسته بوده است که تا الان در شهرداری تهران اتفاق جدیدی رخ نداده است و معاونان بازنشسته شهردار تهران همچنان در شهرداری تهران حاضری می‌زنند.

  پیش از این نیز علی‌اعطا درباره استفساریه جدید مجلس شورای اسلامی شهر تهران درباره عدم به کار گیری بازنشستگان اظهار داشت: این موضوع در کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران، ری و تجریش در حال پیگیری است ولی به نظر می‌رسد این موضوع به شهرداری تهران مربوط نباشد.

  محمد علیخانی در واکنش به مهلت سازمان بازرسی درباره ترک پست مدیران بازنشسته اظهار داشت: ما تذکرهای لازم را داده‌ایم.

  وی ادامه داد: می‌گویند در قانون استثناهایی وجود دارد و شهرداری باید بررسی کند که این معاونان مشمول این استثنا می‌شوند یا خیر.

  علیخانی بیان داشت: یکی از استثناها این است که باید آن فرد جانباز ۷۰ درصد باشد که شاید این دوستان هستند ما خبر نداریم.

  عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش خاطرنشان کرد: سازمان بازرسی کل کشور به هرحال به این موضوع ورود می‌کند و باید توضیح بدهند، ما هم تذکرهای لازم را داده‌ایم.

  برچسب ها : ,