پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ , Thursday 28 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16399
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مدیرعامل ایرانجوان بوشهر :

  استقلال لنگ ۱۰۰ میلیون است؟!

  مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر گفت: ما از استقلال بابت انتقال مهدی قائدی چیز زیادی نخواستیم و فقط می گوییم پولی که قولش را دادید به ما بدهید.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر درباره موضوع مطرح شده در روزهای اخیر بابت دریافت حق رشد مهدی قائدی از استقلال حرف زدیم.

  علی وزیری در گفت و گو با ما، درباره اینکه گفته می شود باشگاه ایرانجوان بوشهر درنظر دارد حالا که قائدی در استقلال به موفقیت رسیده است پول بیشتری از این باشگاه تهرانی بگیرد و موضوع حق رشد را مطرح کرده است اظهار داشت: هرگز چنین چیزی نیست و این نوع پرداختن به موضوع فقط کار آنهایی است که می خواهند ما را تخریب کنند.

  وی ادامه داد: باشگاه استقلال روزی که رضایتنامه قائدی را خواست، قول داد که ۲۰۰ میلیون تومان به ما بپردازد. ما هم بر اساس صداقت آقایان و حسن نیّتی که داشتیم بلافاصله با دریافت ۱۰۰ میلیون تومان رضایتنامه اش را به صورت قطعی صادر کردیم تا این پسر بتواند به استقلال برود و کارت بازی اش را صادر کنند.

  مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر تأکید کرد: ما کجا حق رشد خواستیم؟ به چه کسی گفتیم حق آموزش می خواهیم که خودمان خبر نداریم؟ ما با آقای پندار توفیقی حرف زدیم. یعنی ایشان حرف زده و باید روی حرفش هم بماند. او آن زمان گفت ما چند روزه ۱۰۰ میلیون باقی مانده را می دهیم ولی الان ۴ ماه از آن تاریخ گذشته و هر بار تماس می گیریم وعده جدید به ما می دهند و هنوز هم خبری نشده است. یعنی باشگاه به این عظمت نمی توانست در این ۴ ماه این رقم را بپردازد و لنگ ۱۰۰ میلیون است؟!

  وزیری افزود: ما که باشگاه متمولی نیستیم قید این ارقام را بزنیم. بدون کمک استانداری و هر نهادی که فکرش را بکنید تیمداری می کنیم. با کمک دوست و فامیل! این ۱۰۰ میلیون هزینه ۲، ۳ سفر تیم ما را تأمین می کند. استقلال اگر نمی خواهد این رقم را بپردازد جلوی بازی قائدی را از راه قانونی می گیریم چون قانون این حق را به ما داده است.

  وی در پایان درباره دیداری که تیم ایرانجوان بوشهر در جام حذفی با استقلال در تهران خواهد داشت توضیح داد: این فرصت خوبی است که تیم ما در تهران و در آزادی بازی کند. من از ابتدا هم دوست داشتم در جام حذفی با یکی از تیم های بزرگ لیگ برتری دیدار کنیم تا هم دیده شویم هم قابلیت های بازیکنان مان دیده شود. ما به پرسپولیس و استقلال بازیکنان خوبی دادیم و در دیدار با استقلال هم با همه وجود به میدان خواهیم رفت تا یک بازی شرافتمندانه را ارائه بدهیم.

  دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  برچسب ها : ,