پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ , Thursday 28 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16372
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  گرد و خاک مهدی رحمتی و شکایت از خبرنگاران! +عکس

  مهدی رحمتی قصد دارد از برخی «شایعه سازان» شکایت کند.

    به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، مهدی رحمتی با انتشار عکس و مطلبی در اینستاگرام خود از شکایت خبر داد. متن اینستاگرامی او به این شرح است:

  «سلام به هواداران عزیز استقلال
  خوشحالم که تیم طی هفته های اخیر نتایج نسبتا بهتری از قبل گرفته وانشاالله در تعطیلات هم شرایط بهتر میشه و با قدرت برای موفقیت و سربلندی تیم تلاش می کنیم.حتما متوجه شدید که طی هفته های اخیر سعی کردم حرفی نزنم و سکوت کنم، این مساله رو اول به خاطر مصالح تیم و دوم به خاطر آرامش خودم در پیش گرفتم اما متاسفانه شاهد هستم هر روز عده ای در حال جوسازی،خیال پردازی وسناریونویسی علیه من هستند.این بابت که مطالبی نوشته میشه که نه بویی از صداقت و قسم خبرنگاری در اون هست ونه اینکه در مطلب چیزی جز تخریب شخص من وجود داره.با وجود اینکه دوستان خوبی تو رسانه ها دارم مجبورم با یک عده انگشت شماراز طریق قانون برخورد کنم. به طور مثل امروز چند رسانه عنوان کردند که من با آقای میک صحبت کردم و حرفهایی را منتقل کردم درحالی که اصلا من و ایشون همدیگر رو ندیدیم چه برسه به اینکه من حرفی بزنم. به همین خاطر احساس کردم تنها راه مبارزه با این سناریونویسی که خوب می دونم از چه جایی آب می خوره اینه که از طریق قانون اقدام کنم.این رو هم بگم من بر خلاف برخی ازآقایون هیچ خبرگزاری،روزنامه،روزنامه اینترنتی و کانال هواداری ندارم که بخواهم کسی رو تخریب کنم.مطمئن باشید اگر حرفی باشه خودم مستقیماخواهم زد.همچنین در مورد پست آقای میک در صفحه اینستاگرامشون باید توضیح بدم که با وجود اصرار برخی از دوستانم اصلا دلیلی ندیدم که جوابی به این موضوع بدم. به خصوص وقتی که حس کردم ایشون در روز مربی چنین پستی رو منتشر کردند.من سعی کردم از جواب دادن به ایشون خودداری کنم تا یک عده دیگه سواستفاده نکنند.مطمئنا گذشت زمان خیلی مسائل رو در مورد افراد مشخص می کنه.
  دراین چند وقت با اینکه سعی کردم کوچکترین حرفی نزنم یک عده تلاش کردند به هر شکل ممکن صحبتهایی در مورد من انجام بدن که با بی تفاوتی از کناراون رد شدم،سعی می کنم باز هم تمرین، تمرین و باز هم تمرین کنم تا به بهترین فرم برسم. همینجا هم اعلام می کنم نظر سرمربی استقلال برای من محترمه و به اون احترام میزارم مثل چند هفته اخیر.همچنین با یک روزتاخیر روزمربی رو به همه مربیانی که برایم حتی یک دقیقه زحمت کشیدند تبریک می گم و از همه اونها به خاطر اینکه تو این پست اسمی نیاوردم عذرخواهی میکنم چون با افتخار با خیلی از مربیان کار کرده ام که اسم اونها در این پست جا نمیشه.در اخرازآقای وزیر وآقای افتخاری تشکرمیکنم که تو این روزهای بحرانی استقلال برای حل مشکلات تلاش کردند.دراین دوسال اخیر ما کمترین مشکل مالی رو داشتیم که ازاقای افتخاری تشکر میکنم.»