پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ , Thursday 28 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16079
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مچ دست مدافع سپیدرود شکست

  در برخوردی که امید سام‌کن در دقیقه ۱۵ مسابقه با پارس جنوبی برایش روی داد، از ناحیه مچ دست دچار آسیب‌دیدگی شد با وجود تلاش تیم پزشکی سپیدرود، نتوانست به مسابقه ادامه دهد. این بازیکن در نهایت در دقیقه ۳۷ جای خود را به سید احمد سید آهی داد.

  به گزارش  رامسرنوین به نقل از بلاغ، مدافع تیم فوتبال سپیدرود در جریان دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی، از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شد.

  به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، در برخوردی که امید سام‌کن در دقیقه ۱۵ مسابقه با پارس جنوبی برایش روی داد، از ناحیه مچ دست دچار آسیب‌دیدگی شد با وجود تلاش تیم پزشکی سپیدرود، نتوانست به مسابقه ادامه دهد. این بازیکن در نهایت در دقیقه ۳۷ جای خود را به سید احمد سید آهی داد.

  فیروزی متخصص فیزیوتراپی تیم سپیدرود در این باره گفت: سام‌کن در حین مسابقه به علت فرود آمدن بر روی دست، دچار آسیب‌دیدگی شد که با تصویربرداری صورت گرفته پس از مسابقه و معاینات اولیه مشخص شد از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شده است.

  وی در ادامه افزود: پس از تعویض از زمین بازی، مچ دست امید موقتا آتل گرفته شد تا مانع گسترش آسیب‌دیدگی شود و بتوانیم سام‌کن را از جم به رشت اعزام نماییم تا در رشت پس از مشورت با جراحان ارتوپد حاذق، بابت انجام یا عدم انجام جراحی تصمیم گیری کنیم.

  فیزیوتراپ تیم سپیدرود در خصوص زمان بازگشت سام‌کن به تمرینات در صورت انجام عمل بر روی دستش اظهار داشت: همه چیز به تشخیص پزشک ارتوپد بستگی دارد و مطمئناً کوتاه شدن زمان بازگشت این بازیکن، به عمل و فیزیوتراپی پس از عمل بستگی دارد. تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا سام‌کن در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند تمریناتش را از سر بگیرد.

  حالا با سه کارته شدن حسین ابراهیمی و ادامه مصدومیت حسین کعبی، این حادثه موجب خواهد شد تا دست نظرمحمدی برای مسابقه با تراکتورسازی بیش از پیش بسته باشد.

  سپیدرود پس از شکست ۳ بر یک مقابل پارس جنوبی، با ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ برتر جای گرفت.

  برچسب ها :