پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ , Tuesday 19 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16043
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  پست عجیب شفر در فضای مجازی!

  بار دیگر شفر در اینستاگرام برنامه هایش برای استقلال را ارائه داد

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال ، همانطور که وعده داده بود اطلاعات بیشتری در مورد همکاری اش با باشگاه استقلال را در صفحه ی شخصی خود منتشر کرد گه متن آن به شرح زیر است :

  همانطور که قول داده بودم میخواهم یک سری اطلاعات بیشتر درمورد برنامه هایمان در چند ماه آینده بدهم .

  شنبه به تمرینات برمیگردیم . با امید بسیار در کمپ تمرینی جدید و شگفت انگیزمان . ما همه هیجان زده هستیم و برایمان حس برگشتن به خانه تداعی میشود . زمین خوب ، اتاق کنفرانس خوب ، اتاق پزشکی خوب و سالن بدنسازی خوب که این به اعتبار استقلال اعتلا میبخشد . این خیلی خوب است که چنین مرکز خوبی را داشته باشیم .

  ما تلاش میکنیم که یک اردو را در خارج از کشور فراهم کنیم . یک فرصت خوب برای تمرین سخت و شدید . من مطمئن هستم که بازیکنان هیجان زده هستند و اگر خوش شانس باشیم یک بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت .

  یک هدف خیلی بلند مدت و مهم برای من – از صمیم قلب – این است که یک رابطه و همکاری نزدیک بین تیم های پایه و اصلی فراهم کنم . ما میخواهیم که یک پایگاه داده و یک فرایند ارزیابی منطم راه اندازی کنیم تا بتوانیم پیشرفت و توسعه ی هر بازیکن را هرچه بهتر دنبال کنیم و بتوانیم بهترین تمرینات شخصی و تیمی را برای تمامی سنین مهیا کنیم . هدف روشن است . ما میخواهیم که ببینیم استعداد هایمان به بهترین بازیکنان ایران تبدیل میشوند .

  به دنبال این قضیه به یک نکته ی خیلی مهم میرسیم که درحال مذاکره با دستیاران دارای پتانسیلی هستیم ، کسانی که در کار با تیم های پایه نیز تجربه دارند چرا که میخواهیم از آکادمی ما حمایت کنند .

  همانطور که گفتم ما (استقلال) یک تیم هستیم و از همدیگر حمایت میکنیم چرا که اهداف مشترک داریم . پس ما تنها به دنبال افراد حرفه ای و با تجربه و با مهارت نمیگردیم . بلکه به دنبال افرادی هستیم که روحیه ی کار تیمی دارند ، افراد درستی هستند و جاه طلب و با اخلاق هستند .

  کسانیکه مناسب تیم ما باشند.

  برچسب ها : ,