پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ , Tuesday 16 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1516
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۶
 • شما اینجا هستید :ویژه ها
 •   

  فرمانده سپاه کربلای مازندران:

  غایب بزرگ مراسمات ۹ دی در مازندران، مسئولان و دولتمردان بودند/فتنه؛ پروژه‌ای ۲۰ ساله برای براندازی رنگین نظام اسلامی

  فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: این مورد در استان ولایی با مردمانی ایثارگر و همیشه در صحنه به‌هیچ‌وجه قابل قبول و توجیه نیست و مردم قضاوت‌کنندگان غیرتمند و با حافظه‌ای هستند.

  به گزارش نیمه پر به نقل از بلاغ، سردار محمدحسین بابایی، صبح امروز در گفت‌وگویی با بیان اینکه استکبار جهانی بعد از شکست مفتضحانه در جنگ تحمیلی علیه ایران اقدام به طراحی فتنه‌ای ۱۰ ساله برای سال ۷۸ بوده است، اظهار داشت: بعد از شکست در سال ۷۸ با توجه به اینکه دشمن هیچ‌وقت دست از دشمنی‌اش نمی‌کشد، اقدام به طراحی سناریویی بسیار خطرناک‎تر و پیچیده‎تر برای سال ۸۸، با هدف براندازی نظام اسلامی به دست عده‌ای خواص بی‌بصیرت و فریب‌خورده از طریق انقلاب رنگی و مخملی بود.

  وی فتنه سال ۸۸ را طراحی‌شده نظام سلطه جهانی علیه نظام اسلامی با استفاده از تجربه فتنه سال ۷۸ دانست که با فریب عده‌ای از خواص بی‌بصیرت و تشنگان قدرت و اشرافیت با اسم رمز تقلب در انتخابات انجام شد.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران شکست فتنه رنگین را ناشی از هوشیاری عالمانه رهبر معظم انقلاب و وفاداری ملت ایران نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی و میراث گرانقدر شهدا ذکر کرد و بیان داشت: سناریوی فتنه ۸۸ با همه پیچیدگی‌هایش که سال‌ها طول می‌کشد تا از آن رمزگشایی شود، با حماسه ۹ دی به صورت نماد بیداری و مقاومت ملت بزرگ ایران در دفاع از دستاوردهای انقلاب و نقطه عطفی برای تکرار هر ساله این هوشیاری و تجدید میثاق با ولایت و امامت درآمده است.

  بابایی با اشاره به قانون‌شکنی و تجاهل سران فتنه نسبت به قواعد دموکراسی و عدم تمکین آنها در قبال ساز و کارهای قانونی درون نظام اسلامی، توسل به اغتشاش و آشوب‌افروزی آنان را از مصادیق خروج علیه از نظام دانست و اضافه کرد: اگر در دل سران فتنه کوچک‌ترین دغدغه حفظ و تعالی نظام اسلامی وجود داشت، نمی‌بایست به بهانه تقلب ادعایی و واهی که حتی از ذکر یک مورد آن عاجز مانده بودند، امنیت و موجودیت نظام اسلامی را به مخاطره می‌افکندند.

  وی ملت ایران را حماسه‌ساز و مردمی الهی و ولایی توصیف کرد و یادآور شد: رسالت بزرگ برای همه دلسوزان و معتقدان به ایران سرفراز، روشنگری ابعاد و زوایای فتنه و علل لغزش و سقوط خواص در هر سال و در آستانه ۹ دی است که این پاسداشت به‌معنی مصون‌سازی انقلاب از تکرار تاریخ تلخ فتنه سال ۷۸ و ۸۸ و انتقال این آگاهی به نسل جوان است.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ۹ دی همچون واقعه غدیر موجب یأس دشمنان ملت ایران و سرخوردگی عوامل داخلی‌شان شد، اذعان داشت: آنان که سر در گرو ارزش‌های انقلاب و وصایای امام (ره) را دارند، باید هر سال شکوهمندتر از سال قبل حماسه ۹ دی را مورد تحلیل و تجلیل قرار دهند، چرا که ۹ دی به عنوان یک معیار و ملاک و فتنه به عنوان خط قرمز نظام و رهبری است.

  بابایی در پایان گفت: حرکت ۹ دی برآمده از جوشش درونی ایمان و اعتقاد مردم به نظام و ولایت است و مردم‌سالاری مورد ادعای مسئولان و دولتمردان باید در قالب همراهی با آنان در غم و شادی و حماسه‌آفرینی‌های‌شان به چشم آید نه آن که در ۹ دی و مراسم‌های امسال مردم، غایب بزرگ مسئولان و دولتمردان بوده باشند که این مورد در استان ولایی با مردمانی ایثارگر و همیشه در صحنه به‌هیچ‌وجه قابل قبول و توجیه نیست و مردم قضاوت‌کنندگان غیرتمند و با حافظه‌ای هستند.