پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ , Thursday 25 February 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1465
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده
 •   

  در اقدامی شایسته صورت گرفت:

  فعالیت های تبلیغی شهرداری رامسر پیرامون اثرات مضر تهاجم فرهنگی

  مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای شهر رامسر از انجام تبلیغات شهری پیرامون اثرات سوء تهاجم فرهنگی در راستای تقویت بنیان های خانوادگی و باورهای دینی و ملی خبر در این شهرداد.

  به گزارش نیمه پر، رقیه پروانه با اعلام این خبر گفت: این فعالیت در راستای برنامه های سال اقتصاد و فرهنگ و کارگروه روابط عمومی و تبلیغات شهرستان رامسر با مدیریت شهرداری رامسر می باشد.

  وی اظهار داشت: امروزه گسترش وسایل ارتباطی باعث مواجهه انسان با اطلاعات گوناگون و متنوع از محیط های مختلف شده است که نتیجه و پیامد آن تاثیر بر روی تمام جوانب زندگی و از جمله هویت افراد بوده است.

  وی تاکید نمود: بی شک خانواده های استفاده کننده از ماهواره در معرض تبعات سوء این رسانه از جمله ترویج خشونت ،افزایش فساد و بی بند و باری و سست شدن بنیان خانواده قرار می گیرند.

  وی بیان داشت: از این رو شهرداری رامسر در جهت اجرای افزایش آگاهی و با هدف اطلاع رسانی و تقویت باورهای دینی اقدام به آموزش به شهروندان در خصوص آسیب های اجتماعی ماهواره در قالب بنرهای حاوی هشدارهای مثبت نموده است .

  وی ادامه داد: با تقویت فرهنگ ایرانی و نشان دادن ارزشهای بالای آن به سطوح مختلف جامعه، دفاع از ارزشهای ملی، ارتقاء سطح آگاهی افراد، برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت افراد و خانواده ها، ترویج زندگی معنوی و تقوا، ترویج الگوهای رفتاری صحیح در خانواده و جامعه بتوان از اثرات سوء این پدیده جلوگیری بعمل آورد.

  ایرنا/

  انتشار یافته: ۱
  1. به نظرم کار اشتباهی است که این بنر ها را در حاشیه ی خیابان ها و داخل سطح شهر نصب میکنند ، چون این کار نشان دهنده ی بی ظرفیتی ما آدم ها را نشان میدهد که نمیدانیم چطوری از برنامه ها و وسایلی که در اطرافمان هست به طور صحیح استفاده کنیم ، در نظرم بگیرم چند توریست از کشورهای مختلف به رامسر سفر کنند ، به نظرتون وقتی این بنرها را مشاهده کنند ، چه میگویند ؟؟
   وقتی میرن کشور خودشون در مورد شهر ما چی میگن ؟؟
   هر وسیله ای که در زندگی ما وجود دارد هم کارکرد خوب دارد و هم کارکرد بد ! مهم این هست که ما طرز کار صحیح با آن را یاد بگیریم نه اینکه کلا بیاییم آن را از بین ببریم ، ماهواره دیگر چیزی نیست که آدم ها ازش فراری باشند و دنبال بحث های منفی بروند ، مطمئن باشید آدم هایی که طرز استفاده ماهواره رو به طور صحیح بلد نیستند میتوانند با ورود به برنامه های دیگر نیازهای خودشان رو رفع کنند
   اما این باید در شهر هایی مثل رامسر که یک شهر توریستی و زیباست در کارهایی که قرار است در آن انجام شود بیشتر فکر کرد .
   من با عرض پوزش عرض می نمایم که این کار را اصلا قبول ندارم ، چون این کار نشان دهنده ی ضعف فکری مردم شهر ما در استفاده درست از ماهواره می باشد.
   امید است با یاری خدا و تفکـر مسئولین عزیز تمام مشکلات شهرمان از بین برود و مردم در خانه های خود به گــرمی روزگار زندگی خود را بگذرانند.
   یا حق