پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ , Tuesday 24 November 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14450
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرمانده سپاه رامسر در یادواره شهدای دالخانی و ترور:

  شهدا با تقدیم جان خود اقتدار و امنیت را برای انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردند

  فرمانده سپاه رامسر گفت: شهدا با تقدیم جان خود از قبل انقلاب و تا به امروز اقتدار و امنیت را برای انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردند و ما وظیفه داریم تا پاسداران خون های پاک و اهداف بلند و والای آنها باشیم.

  به گزارش رامسرنوین، سرهنگ محمد جعفری در مراسم یادواره شهدای ترور و دالخانی گفت: این شهدا در نیمه خرداد سال ۶۱ در حال انجام ماموریت با مسئولیت شهید فرجی در منطقه حضور پیدا کردند تا با منافقین کور دل مبارزه کنند و در راه مبارزه با دشمنان جان خود را تقدیم کردند تا انقلاب اسلامی حفظ شود.

  وی افزود: شهدا از خود گذشتند تا این نظام بماند و امروزه کوچکترین کاری که در مقابل آنان میتوانیم انجام دهیم بزرگداشت نام شهدای عزیز و ارج نهادن به مقام شامخ آنان است.

  وی تصریح کرد: در کشور ما ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم نظام و انقلاب شد و منافقین کور دل از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی عزیزان ما را شهید کردند و شهدا در خون غلتیدند.

  فرمانده سپاه رامسر گفت: منافقین امروزه در چهره های مختلف عرض اندام می کنند که آخرین بار فاجعه حرم امام و مجلس شورای اسلامی بود که با هوشیاری سپاه، بسیجیان و نیروی انتظامی مشت محکمی بر دهان منافقین زدند.

  وی خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره های شهدا موجب تقویت روحیه معنوی و دینی ما می شود و این یادواره ها یقیناً کاری موثر در امور فرهنگی انقلاب ما است.

  جعفری در پایان گفت: شهدا با تقدیم جان خود از قبل انقلاب و تا به امروز اقتدار و امنیت را برای انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردند و ما وظیفه داریم تا پاسداران خون های پاک و اهداف بلند و والای آنها باشیم.