پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ , Saturday 20 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13884
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  امروز آخرین مهلت ثبت‌نام مجدد در آزمون ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۴ هزار داوطلب در مهلت مجدد تعیین‌شده برای آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ایسنا دکتر حسین توکلی ، با اعلام این مطلب، اظهار کرد: مهلت مجدد ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ دانشگاه و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست‌ودومین المپیاد علمی دانشجویی کشور ساعت ۲۴ امروز سه‌شنبه سوم اسفندماه سال ۱۳۹۵ پایان می‌پذیرد.

  وی در ادامه تصریح کرد: به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت‌نام (یکم تا یازدهم بهمن‌ماه) نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ دانشگاه و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نکرده‌اند از روز یکشنبه، اول اسفندماه تا ساعت ۲۴ امروز سه‌شنبه سوم اسفندماه جاری مهلت مجددی برای آنها درنظر گرفته شده تا این داوطلبان بتوانند منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

  توکلی تاکید کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز سه‌شنبه ۳ اسفندماه جاری تعداد ۴۴ هزار و ۴۲۰ داوطلب در این مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد اقدام کرده‌اند.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: ضمنا آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد اقدام کرده‌اند، می‌توانند در این مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مشاهده اطلاعات خود در صورت تمایل برای ویرایش آن اقدام کنند.

  برچسب ها :