پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ , Tuesday 16 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13857
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  محصولات تولیدی اردبیل در حد استانداردهای جهانی

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: محصولات تولید شده در استان اردبیل در حوزه‌های مختلف در حد استاندارد جهانی است که علاوه‌بر تأمین بازار داخلی به خارج از کشور نیز صادر می‌شود.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ایسنا، «سیدحامد عاملی» در نشست مشترک مسئولان اتاق اردبیل و ولگاگراد روسیه در اتاق بازرگانی اضافه کرد: ما در تقویت روابط اقتصادی و تجاری با کشورهای همسایه و به مقصد روسیه نیازمند تفاهم و همکاری بخش خصوصی و تجار و بازرگانانی هستیم که از باب اقتصادی به دوام و قوام همکاری‌های مشترک اعتقاد راسخ داشته باشند.

  وی گفت: در این میان دولت به‌عنوان مهیاکننده بستر لازم برای تبادلات اقتصادی و تفاهمات فیمابین اقدام می‌کند که ما به‌عنوان بخش دولتی در این زمینه اعلام آمادگی می‌کنیم تا در راستای تحقق توافقات فیمابین نهایت همکاری را داشته باشیم.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: استان اردبیل از نظر صنعت و کشاورزی می‌تواند همکاری مشترکی را با استان ولگاگراد داشته باشد به طوری‌که ما هم‌اکنون در صنایع تولید ماشین‌آلات صنعت غذا، شیرآلات، نفت و گاز، قطعات الکترونیکی خودرو، تولید نخ، پارچه و پوشاک، تجهیزات و توپ‌های ورزشی، مصنوعات پلاستیکی، انواع میوه منجمد و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی از توانمندی بسیار بالایی برخوردار است.

  عاملی تصریح کرد: ما هم‌اکنون محصولاتی در حد استاندارد اروپایی تولید و در داخل و خارج از کشور عرضه می‌کنیم و علاقمند همکاری مشترک با بخش خصوصی ولگاگراد برای امضای همکاری و تفاهمات مشترک هستیم.

  وی تقویت روابط بین ایران و روسیه به‌ویژه حل مشکل انتقال پول و ایجاد شرکت‌های مشترک حمل و نقل را در سایه همکاری‌های مشترک بسیار حیاتی ضروری برشمرد.

  برچسب ها :