پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ , Monday 15 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13574
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  زورآزمایی فتنه گران با دستگاه قضا/فعالان فتنه در سیستان و بلوچستان چه می کنند؟

  در حالی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفته بود اگر تا دوران انتخابات و حتی پس از آن پای یک فتنه گر به این استان باز شود، دستگاه قضایی، با همکاری همه ماموران امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی استان، در مقابل آن فتنه گر و دیگر فتنه گران خواهد ایستاد که بار دیگر قرار است یکی از فعالان فتنه در استان سخنرانی کند.

  به گزارش نیمه پر رامسر به نقل از عصرهامون، نئو مشارکتی های سیستان و بلوچستان که بعد از پوست اندازی در قبای حزب اتحاد پنهان شده اند این روزها و به واسطه داشتن تکیه گاه مستحکم در محافل سیاسی استان جسورتر از گذشته مسیر فعالان فتنه را به استان استراتژیک سیستان و بلوچستان هموار می کنند.

  به تازگی نیز فتنه گران دیروز استان که امروز زیر چتر حزب اتحاد جا خوش کرده اند از هادی خانیکی یکی از فعالین فتنه ۸۸ دعوت کردند تا به بهانه برپایی مراسم بزرگداشت برای آیت الله هاشمی رفسنجانی سخنرانی کند.

  هادی خانیکی معاون فرهنگی وزارت علوم در زمان معین و عضو حزب منحله مشارکت و هیئت‌رئیسه بنیاد باران و همچنین عضو حلقه آیین را در حالی در کارنامه نه چندان درخشان خود دارد که اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان او را به عنوان سخنران در یک سالن دولتی در سیستان و بلوچستان دعوت کرده اند.

  علی ای حال ریل گذاری برای حضور عناصر فتنه در سیستان و بلوچستان اثبات‌گر این واقعیت است که وطن‌فروشان فتنه ۸۸ این بار با نقابی جدید پای به میانه میدان گذاشته‌اند تا در ماههای نزدیک به انتخابات اوضاع را به نفع خود مصادره کنند.

  در حالی فعالان فتنه، سیستان و بلوچستان را در ماه های نزدیک به انتخابات به ایستگاه فتنه گران تبدیل کرده اند که حجت الاسلام حمیدی چندی پیش و در واکنش به حضور فتنه گران در سیستان و بلوچستان، خط قرمز دستگاه قضا را حضور فتنه گران و التهاب فضای استان دانست.

  در هر حال باید دید دلدادگان فتنه استان با پشتوانه چه کسانی اینگونه در برابر دستگاه قضا قدرت نمایی می کنند و برخلاف گفته های ریس کل دادگستری بازهم یکی از فعالین فتنه ۸۸ را به سیستان و بلوچستان دعوت کرده اند.